Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca był wyjątkowym dniem w naszej szkole. Nikt nie myślał o lekcjach, podręcznikach i sprawdzianach. Ten dzień upłynął naszym uczniom na świętowaniu pierwszego dnia wiosny. Przedstawiciele klas ósmych rozegrali mecz w piłkę ręczną z drużyną nauczycieli. Kolejno odbył się pokaz mody wiosennej. Jury wybrało Miss i Mister Wiosny. Główną atrakcją dnia były rozgrywki między klasami, klasy 4-6 zmierzyły się w grze dwa ognie a klasy 7-8 w siatkówkę. Był to dzień pełen emocji i zabawy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)Etap szkolny Powiatowego Konkursu „Master of English Grammar 2023”

W dniu 22 marca 2023 r. w Szkole Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Halinowie odbył się etap szkolny do Powiatowego Konkursu „Master of English Grammar 2023” organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Adresowany był do uczniów z klas siódmych i ósmych. Do rywalizacji przystąpiło 13 śmiałków. Etap szkolny konkursu został przeprowadzony w formie testu gramatycznego, który obejmował zagadnienia, wykraczające poza podstawę programową z języka angielskiego. Głównymi celami było doskonalenie umiejętności językowych uczniów oraz budowanie motywacji do nauki języków obcych.
Do II etapu Powiatowego Konkursu „Master of English Grammar 2023” zakwalifikowały się: Magdalena Czerkas z kl. 8b oraz Aleksandra Gołębiewska z kl. 8c. Serdecznie gratulujemy!
Wszystkich uczestnikom serdecznie gratulujemy szerokiej wiedzy gramatycznej i dziękujemy za zaangażowanie!
Opiekunowie: M. Rudnik, I. Szyperska-Urban

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)Akcja charytatywna „Ile waży św. Mikołaj?” zakończona!

Z przyjemnością i wielką radością chcemy ogłosić zakończenie akcji charytatywnej, prowadzonej w naszej szkole przez Szkolny Klub Szkół Unicef pod hasłem: „ILE WAŻY ŚW. MIKOŁAJ?” Pomysłodawcą akcji jest Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo, która od blisko 30 lat prowadzi działania na rzecz wychowania oraz edukacji dzieci i młodzieży. Zbierane środki pomagają utrzymać działalność placówek opiekuńczo-wychowawczych prowadzonych przez Fundację. Działalność Fundacji skupia się na pomocy dzieciom i młodzieży z trudnych środowisk, przygotowując ich do odpowiedzialnego wejścia w dorosłe życie. W naszej szkole, oprócz dobrowolnej zbiórki drobnych monet do puszek wśród uczniów klas 1-3, w połowie grudnia 2022 roku odbył się kiermasz świąteczny, z którego dochód przeznaczony był w całości na finansowe wsparcie akcji. Dochód z prowadzonej zbiórki oraz kiermaszu to 1893,86 złotych. Zebrano w sumie 7586 monet
Wszystkim, którzy przyłączyli się do zgromadzenia tej kwoty i wsparli szkolną akcję charytatywną serdecznie dziękujemy.
Koordynatorki akcji na terenie szkoły: Joanna Gójska i Katarzyna Świerczyńska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)Strona 1 z 11