Adopcja Serca

Przedstawiamy naszych podopiecznych. Zdjęcie 1 – Koukem Suample Ernise – chodzi do przedszkola – ma 4 lata. Mieszka w Afryce, w Kamerunie, w miejscowości Balengou, pochodzi z plemienia Bamileke. Ma 3 braci i 1 siostrę, Ernise jest najmłodsza. Rodzice utrzymują się z uprawy roli.
Zdjęcie 2 – Dangang India Jeannette – chodzi do szkoły – ma 9 lat. Tak wyglądała, gdy miała 5 lat. Mieszka w Afryce, w Kamerunie, w miejscowości Balengou, pochodzi z plemienia Bamileke. Ma 3 braci oraz młodszą siostrę. Rodzice utrzymują się z uprawy roli i z dorywczej pracy, tata jest murarzem.
Od września do października 2021r. dzieci ze świetlicy z klas III wykonywały z koralików dziesiątki różańców, aby zdobyć fundusze na naukę i posiłek dla adoptowanych dziewczynek 4-letniej Ernis i 9-letniej Janett z Kamerunu.
Uczniowie bardzo się ucieszyli, że mogą się czegoś nowego nauczyć i dzięki ich zaangażowaniu, pomóc dzieciom w Afryce. Niektórzy uczniowie pomimo, że nie uczęszczają na świetlice zostawali po lekcjach, aby włączyć się w akcję wolontariuszy. Dzieci były bardzo zaskoczone, że na wykonanie dziesiątków różańca wykorzystali kilka tysięcy koralików.
Drodzy Uczniowie Klas I – III Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie —>>> Podziękowania

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)Dziękujemy Wam za dar Waszych Serc – Dar Waszej Miłości

polanadz Nie wolno przechodzić obojętnie.
Musimy zatrzymać się obok cierpiącego,
bez względu na to, kim jest.
To dar z nas samych. (Jan Paweł II)
Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele
oraz wszyscy przyjaciele naszego
Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

Dziękujemy Wam za dar Waszych Serc,
Dar Waszej Miłości

We wrześniu i październiku w ZSP w Halinowie trwała coroczna akcja „Pola Nadziei”. Wzięły w niej udział wszystkie oddziały naszej społeczności. Serdecznie dziękujemy również gościom obecnym podczas przedstawienia „Radość pisania, radość pytania”, podczas, którego młodzież naszej szkoły przygotowała loteryjkę. Wszyscy bardzo się zaangażowali w zakup cegiełek w postaci cebulek żonkili, a i fanty z loteryjki też w mig się rozeszły, aby wspomóc Hospicjum Domowe Księży Marianów przy ul. Tykocińskiej w Warszawie. To dzięki Wam udało się zebrać 1623 złote i ten dochód został przekazany wspomnianemu Hospicjum.
Wolontariat klas trzecich pod opieką Hanny Kuleszy
oraz Młodzież Szkolnego Koła Caritas pod opieką Marii Lipiec

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.8/10 (5 votes cast)Szkolny Klub Wolontariatu dla klas 1 – 3

Szkolny Klub Wolontariatu dla klas 1 – 3 zaprasza i przedstawia swój plan na rok szkolny 2021/2022.
Opiekun koła – p. Hanna Kulesza.

Plan pracy w roku szkolnym 2021/2022 —>>>

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)Szkolny Klub Wolontariatu dla klas 1 – 3

Szkolny Klub Wolontariatu dla klas 1 – 3 zaprasza i przedstawia swój plan na rok szkolny 2020/2021.
Opiekun koła – p. Hanna Kulesza.

Plan pracy w roku szkolnym 2020/2021 —>>>
Informacje o SKC
Sprawozdanie z działań w roku szkolnym 2019/2020

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.9/10 (8 votes cast)Podziękowania za wolontariat

Zespół Szkolno-Przedszkolny otrzymał podziękowania za akcje szkolnych wolontariatów: za zaangażowanie w Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z Unicef oraz Adopcję Serca – dla wybranych dzieci z Kamerunu.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)„Pola Nadziei” – laureatka konkursu plastycznego Kartka świąteczna dla Chorego

Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły z klas I-III brali udział w Konkursie Kartka świąteczna dla Chorego „Ubogi Jezus nadzieją dla ubogich”. Szanowne jury w osobach Pani Wandy Sidor, artystki-plastyka, instruktorki ceramiki oraz Pani Jolanty Kalopsidiotis, artystki malarki, instruktorki rysunku obejrzało 794 konkursowych kartek nadesłanych, przywiezionych i przyniesionych z 95 szkół i przedszkoli. Z wielką radością informujemy, że uczennica klasy 2a – HANNA SOBCZYK, została laureatką konkursu i zajęła III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Zespół katechetów
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.7/10 (14 votes cast)Strona 1 z 512345