Podziękowania
Podziękowania dla Pani Marianny Strupiechowskiej – szkolnego pedagoga.

M.Strupiechowska Dziękujemy Pani Mariannie Strupiechowskiej,
przyjaciółce uczniów i nauczycieli,
dobremu duchowi naszej szkoły
za wieloletnią pracę pedagoga szkolnego.

Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie.

Halinów, 1 marca 2023r.


Podziękowania dla ZSP w Halinowie
dyplom tusz do paki


podziekowania.bmp


wolont 1-3 Szanowna Dyrekcja, Szanowne Grono Pedagogiczne,
Drodzy Uczniowie
Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie

Pragnę Wam gorąco podziękować za aktywny udział w misyjnym dziele Kościoła, za kontynuowanie programu „Adopcji serca”, otwarte serca i solidarność z ubogimi dziećmi Kamerunu.
Potwierdzam wpłatę 940 zł , która wpłynęła na nasze konto 8.07.2022 r. Dziękujemy bardzo za przeprowadzoną zbiórkę, gratulujemy zebranej kwoty i składamy za nią szczere „BÓG ZAPŁAĆ!”.

Ofiarowane przez Was środki przeznaczamy na edukację przedszkolną i szkolną podopiecznych: Koukem Suample Ernise- 174 L i Dongang India Jeannette – 5 L na misji Balengou. W ich imieniu, rodzin oraz sióstr misjonarek wypowiadamy szczere MERCI! czyli DZIĘKUJEMY
Zapewniamy, że Siostry wraz z podopiecznymi są wdzięczne za każdą okazaną im pomoc i modlą się w intencjach Przyjaciół z Polski, dzięki którym ich życie staje się radośniejsze, z nadzieją na lepszą przyszłość.
Łączę się w modlitwie za misje i życzę każdemu z Was obfitych łask Bożych i Opieki Matki Najświętszej.
s. Eligia Opiłowska

List —>>>


Podziękowania od Pana Marka Ałaszewskiego
Szanowni Państwo, w imieniu mojego męża – Marka Ałaszewskiego – pragnę gorąco podziękować za ogrom listów, jakie mąż dostał od Państwa Uczniów. Są to liczne, napisane własnoręcznie przemyślenia Dzieci i ich
odczucia po przesłuchaniu płyty Mrowisko.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie Panu Marcinowi Gomulskiemu, który zainteresował młode pokolenie muzyką Klanu, zebrał wszystkie wypowiedzi i przesłał je nam pocztą.

Bardzo dziękujemy Wam, Drodzy Uczniowie za Waszą pracę, przemyślenia i zainteresowanie.

Podczas czytania Waszych prac mąż bardzo się wzrusza i słucha Waszych słów z wielkim zainteresowaniem.

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich Uczniów i Grono Pedagogiczne z ZSP w Halinowie.

Z wyrazami szacunku,
Bożena i Marek Ałaszewscy


Dziękujemy za pomoc Ukrainie
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, uczniom i pracownikom naszej szkoły, którzy otworzyli serca i tak aktywnie uczestniczyli w zbiórce produktów żywnościowych oraz środków czystościowych, prowadzonej w dniach 1-14.03.22 uruchomionej w związku z inwazją Rosji na Ukrainę. Wszystkie produkty zostały w całości przekazane na potrzeby gości z Ukrainy przebywających na terenie naszej Gminy.
Serdeczne podziękowania składamy także rodzicom i dzieciom klas 1-3 za ofiarowanie zabawek i gier świetlicowych, które zostały przekazane do utworzonej w naszej szkole świetlicy dla dzieci z Ukrainy.
Wolontariat klas 1-3
Szkolne Koło Caritas


podziekowania


podziękowanie podziękowanie[/caption]


mamuski


razem na swieta 2019

Razem na święta —>>> Dziękujemy za dzielenie się dobrem i wspieranie innych!


1000 powodow


Podziękowania za zaangażowanie w realizację Świątecznego Kiermaszu

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie
W imieniu własnym i Rady Rodziców chciałam serdecznie podziękować Wam za współorganizowanie i realizację
Świątecznego Kiermaszu w naszej szkole.
Choć terminy były ruchome, wykazaliście się ogromnym zrozumieniem i wsparciem przy przygotowaniu wydarzenia. Bez Waszego zaangażowania, energii, dobrej woli, chęci pomocy, a także darów – niewiele byśmy zdziałali. Dziękujemy każdej z klas za wyposażenie naszych stref warsztatowych i kawiarenki – stanęliście na wysokości zadania! Jesteśmy wdzięczni ochotnikom – Rodzicom i Uczniom – za pomoc w obsłudze stanowisk i poświęcenie swojego czasu dla dzieci. Dziękujemy Młodzieży za wparcie i moc pozytywnej energii oraz cenne opinie na temat działań Rady Rodziców, którymi podzieliliście się z nami w trakcie wspólnej pracy. Mamy nadzieję, że goście miło spędzili czas w trakcie kiermaszu i za rok uda się nam wspólnie powtórzyć to wydarzenie.
Miło mi również przekazać, że z odwiedzenia wszystkich stref aktywności przygotowanych przez Radę Rodziców (kawiarenka, stoisko z ozdobami, strefy beauty, zdrowych przekąsek, rękodzieła) udało się uzbierać kwotę 1684,48 zł, którą przeznaczymy na cele ustalone w preliminarzu wydatków na rok 2019/2020.

Pozdrawiam serdecznie
Iza Sarzyńska, Przewodnicząca Rady Rodziców


WP_20200111_13_36_11_Pro


bohateron


mik 2019


podziekowanie_Polsat


IMG_20191119_070921_resized_20200103_070006445


Podziękowania od fundacji Mam Marzenie.

Bardzo dziękujemy za pomoc i okazane serce. Dzięki Państwu zorganizowaliśmy Dzień Pluszowego Misia w szpitalu w Dziekanowie Leśnym, oddziale dziecięcym w szpitalu na ul. Spartańskiej, Instytucie Matki i Dziecka, oddziale dziecięcym w szpitalu na ul. Banacha, szpitalu przy ul. Niekłańskiej. Zorganizowaliśmy także Mikołajki dla dzieci w szpitalu w Dziekanowie Leśnym, a także przekazaliśmy do świetlic na oddziałach rzeczy plastyczne i przybory szkolne. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Podziękowania dla ZSP w Halinowie

ZSP w Halinowie angażuje się w różne akcje bo nasi uczniowie i nauczyciele mają serca wrażliwe na czynienie dobra. Otrzymaliśmy podziękowania od Prezydenta Rzeczypospolitej Andrzeja Dudy, od Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego, a także organizatorów różnych akcji:
XIX Edycja Szlachetnej Paczki;
Piękna Nasza Polska Cała;
Listy do Polski;
Pola Nadziei;
Szkoła Pomięta.


Dziękujemy za I miejsce w konkursie „1000 powodów by czytać”.

Zobacz film jak toczyła się historia naszego zwycięstwa —>>>>


A taki film stworzył o naszej szkole empik —>>>>


podz 1000.1


empik


ks


nakretkiPodziękowania od Szkolnej Akcji Nakrętka

logo_nakretka1 mini Dnia 16 października br. wczesnym rankiem dzielna grupa wolontariuszy podjęła się trudnego zadania. W pocie czoła udało się nam przygotować do transportu 940 kg plastikowych nakrętek. Dziękujemy z całego serca – jesteście niezastąpieni! Cieszy nas fakt, że tyle kilogramów udało nam się zamienić na realną pomoc finansową dla naszej podopiecznej – Oli Białobrzeskiej. Mile zaskoczyła nas obecność pani Iwony Chruślińskiej, dla której los Oli też nie jest obojętny – dziękujemy. Szczególne podziękowania kierujemy do wspaniałego organizatora odbioru nakrętek – pana Jarosława Dzięsława.
Organizatorzy akcji NAKRĘTKA: M. Cudny, J. Mirosz


Podziękowania od Szkolnego Klubu Caritas

pola nadziei

„Nie wolno przechodzić obojętnie.
Musimy zatrzymać się obok cierpiącego,
bez względu na to, kim jest.
To dar z nas samych.”

(Jan Paweł II)

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele
Dziękujemy Wam za dar Waszych Serc – Dar Waszej Miłości. W dniach 1-22.10.19r w ZSP w Halinowie trwała coroczna akcja „Pola Nadziei”. Wzięły w niej udział wszystkie oddziały naszej społeczności. Od przedszkola przez oddziały przedszkolne, klasy 1-3, a kończąc na klasach 4-8 – dzieci z rodzicami i wychowawcami bardzo się zaangażowali w zakup cegiełek w postaci cebulek żonkili, aby wspomóc Hospicjum Domowe Księży Marianów przy ul.Tykocińskiej w Warszawie. To dzięki Wam Kochani Rodzice i Waszym dzieciom udało się sprzedać 500 sztuk cebulek żonkili, z których dochód, w wysokości 1250 złotych, został przekazany wspomnianemu Hospicjum. Dziękujemy również katechetkom – p. H. Kuleszy i A. Wesołowskiej za koordynowanie akcją w przedszkolu i klasach 0-3 oraz wszystkim wychowawcom, którzy włączyli się w to przedsięwzięcie.
Młodzież Szkolnego Koła Caritas i ich opiekun Maria Lipiec
Listopad 2019

Drodzy Korkowicze!
Dziękuję wszystkim wolontariuszom, którzy czynnie włączyli się w akcję – „Pomóżmy Oli”. Dziękuję za pomoc w sprzedawaniu pisanek, książeczek dziecięcych, plakatów, świec Caritas oraz innych gadżetów, których sponsorem była Pani Katarzyna Goździewska. Dziękujemy Pani Kasiu za Wielkie Serce!! W zeszłym roku z w/w akcji udało nam się uzbierać ponad 700 zł. Zapraszamy Was również i w tym roku do włączenia się w Akcję „Nakrętka” oraz ciekawe działania, loterie fantowe. Zróbmy wszystko, aby uzbierać dużo pieniędzy dla Oli, która liczy na naszą pomoc, bowiem jak mówił Albert Schweitzer „Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli”. Liczymy na Was!!
Małgorzata Cudny


podziekowanie


korneliada


strajk 2019

Bardzo dziękujemy dzieciom z klasy ID oraz ich wychowawczyni p. Joannie Szczepańskiej za piękny występ podczas III Karnawałowego Balu Integracyjnego w Gimnazjum w Halinowie. Dzieci i młodzież niepełnosprawna była zachwycona i włączyła się we wspólny śpiew. Jesteśmy pod dużym wrażeniem jak dzieci z klasy ID były przygotowane do integracji. Bardzo dziękujemy za to rodzicom oraz wychowawczyni.
Opiekunowie „Klubu Ośmiu Młodzieżowego Wolontariatu” Hanna Kulesza, Anna Kacprzak oraz wolontariusze


dz_wie


Podziękowania od Sióstr Urszulanek dla Uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie, dla katechetki Pani Małgorzaty oraz dla Rodziców za dobre serce i pracę podjętą dla zebrania darów dla podopiecznych zgromadzenia.

My – rodzice Amelki i ona sama chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim, którzy włożyli swoje wielkie serca i ogromny trud, aby uzbierać tak dużą kwotę na rehabilitację Amelki. Bez Was nie byłoby to możliwe. Ze środków uzyskanych za zbieranie nakrętek Amelka dzielnie ćwiczy codziennie z uśmiechem i ani razu nie zapłakała.
Pamiętajcie, że to Wy macie siłę, aby sprawić, że ten świat będzie lepszy. To Wy możecie nieść pomoc tym najsłabszym. Czasami potrzebna jest pomoc rzeczowa, a czasami dobre słowo, albo tylko dobra myśl o kimś. Dalej kontynuujcie Wasze „małe dzieło” bo potrzebujących jest wielu i wielu czeka na Waszą pomoc.
Gorąco ściskamy. Amelka i Rodzice.

podz mikolaj 2018


p animalsKolędnicy Misyjni. Podziękowania dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie


podziekowanieAdopcja Serca. Podziękowania dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie


Bez tytułu


Podziękowania dla Uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie

Fundacja Zaczytani.org składa serdeczne podziękowania za ciągłą i bezinteresowną pomoc, serce, życzliwość i wsparcie organizowanej przez nas Wielkiej Zbiórka Książek 2018 na rzecz małych i dużych Pacjentów. Dzięki Waszemu wsparciu zebraliśmy wiele książek, co pozwoli nam otworzyć nowe biblioteki w placówkach medycznych. Głęboko wierzymy, że okazana przez Was siła serca i przyjazna dłoń będzie nas wpierać w dalszych naszych działaniach na rzecz drugiego człowieka. Wspólnie możemy skutecznie pomagać małym pacjentom.
”… Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły, nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł,
lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla Wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują pomoc…”

Chciałabym w swoim imieniu i oczywiście w imieniu Skierki bardzo serdecznie podziękować za pomoc finansową dla nas na operację. Koszty uratowania jej życia są wielkie i niestety rosną. Wasza pomoc tak bardzo podniosła mnie na duchu. Dobrze wiedzieć, że są na tym świecie jeszcze tak dobrzy ludzie. Pozdrawiam i dziękuję. Właścicielka Skierki

rekolekcje


d5
hr>

tulipany


polkomtel


Serdecznie dziękujemy Wszystkim biorącym udział w Kiermaszu Bożonarodzeniowym 2017, będącym, za sprawą jego pomysłodawczyni – Kasi Żukowskiej, już od 7 lat inicjatywą Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Halinowie. Wraz z konkursem Kolęd i Pastorałek wpisał się trwale w życie szkoły i Gminy. Wasza obecność przyczyniła się przede wszystkim do milej, świątecznej atmosfery, wspólnie spędzanego czasu oraz pozwoliła po raz kolejny na zebranie środków na rzecz dzieci ze szkoły w Halinowie.
Ogromne podziękowania należą się wszystkim, którzy czynnie przyczynili się do przygotowania i sprawnego przeprowadzenia Kiermaszu i konkursu. Zarówno rodzicom, uczniom pomagającym w przygotowaniu, Dyrektor Szkoły Podstawowej i pracownikom szkoły, a także partnerowi Kiermaszu – Gminnemu Centrum Kultury.
Dziękujemy za wspólny czas i wspólną pracę.
Prezydium Rady Rodziców SP w Halinowie


WP_20160207_17_11_13_Pro


d2


d1


Szanowna Rado Rodziców.
Na Wasze ręce składam w imieniu obdarowanych dzieci serdeczne podziękowania
za wspaniałe prezenty, jakie za Waszym pośrednictwem przyniósł Mikołaj.
Uczniowie i ich rodzice cieszyli się z darów,
bo Mikołaj i w tym roku spełnił ich marzenia.

Z wielkim uznaniem i wdzięcznością
Lidia Kołakowska


Zbiórka maskotek i innych zabawek dla pacjentów z oddziałów onkologicznych.

Już po raz trzeci Fundacji Mam Marzenie z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia organizuje zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla pacjentów oddziałów onkologicznych w całym kraju. Zebrane zabawki zostaną 25 listopada przekazane do szpitali dziecięcych w całym kraju. Podopieczni Fundacji Mam Marzenie bardzo często w trakcie pierwszego spotkania z wolontariuszami, tulą się do swoich ulubionych maskotek i chwalą się nimi. Zdarza się, że pluszowe maskotki pomagają w przełamaniu pierwszych lodów i poznanie dziecięcego marzenia. Stąd pomysł na zorganizowanie corocznej zbiórki zabawek w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Misia.

Oddziały zerowe i grupy przedszkolne z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Halinowie biorą udział w akcji już drugi raz. W tym roku udało nam się zebrać dwa duże pudła pluszaków, innych zabawek, puzzli i książek. Dziękuję wychowawczyniom oddziałów zerowych i grup przedszkolnych za zachęcenie dzieci i rodziców do udziału w akcji. Szczególnie zaś dziękuję rodzicom i dzieciom z oddziałów zerowych i grup przedszkolnych za okazane serce.
Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się, w jaki jeszcze sposób możecie spełnić marzenia małych podopiecznych fundacji, wystarczy wejść na stronę mammarzenie.org – Fundacja Mam Marzenie‎.

Koordynator przedszkolnej akcji – Beata Gójska.


listopad_2016


logo_nakretka1 Bardzo dziękujemy:

  • P. Marcinowi Robertowi Pechcin z firmy KOMA za odbiór nakrętek i szczodre serce;
  • P. Mirosławowi Malka za transport nakrętek do skupu w Dębem Wielkim;
  • Firmie Customeritum z Sulejówka i Wydawnictwu Wiedza i Praktyka;
  • Pracownicom sklepu MEGMA: Sylwii Adamskiej, Karolinie Wojtyńskiej i Barbarze Kruczek za czynne włączenie się w akcję „Amelka Marzycielka”;
  • Wszystkim uczniom, rodzinom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za wielkie zaangażowanie się w pomoc Amelce.

podziekowania

20160624_131153 Szanowni Rodzice Uczniów Klas Szóstych

Serdecznie dziękujemy za wspaniały prezent.
Smaczny i piękny tort to słodkie wspomnienie o waszych pociechach,
które w dniu 24 czerwca 2015 wyfrunęły spod naszych skrzydeł.
Będziemy z czułością wspominać wspólnie przeżyte lata szkolne.

Dyrekcja i Nauczyciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie


dz3

d4

dzieki

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie składa podziękowania dla Pana Roberta Mamota za współpracę przy organizowaniu w Zespole akcji Wydziału Ruchu Drogowego Stołecznej Policji „Bezpieczna droga do szkoły”. Akcja służy popularyzacji wśród dzieci, rodziców i nauczycieli zasad bezpieczeństwa dzieci w ruchu drogowym oraz upowszechnieniu skutecznych instrumentów wychowania komunikacyjnego w domu i w szkole.


dz2

Samorząd Uczniowski oraz organizatorzy akcji „Pomóżmy zwierzętom w schronisku” składają podziękowania mamie Sylwii, p. Dorocie Tomaszewskiej, która zajęła się dostarczeniem darów do schroniska.


120x120 logo

Mały Samorząd Uczniowski składa serdeczne podziękowania uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie i sprzedaż kartek świątecznych oraz wszystkim Rodzicom i Nauczycielom, którzy zechcieli je kupić. Zarobione pieniążki zostały przeznaczone na zakup nagród dla laureatów konkursu organizowanego przez MSU „Na Najładniejszą, Świąteczną Dekorację Sali Lekcyjnej.”
Dziękujemy i życzymy miłych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!


120x120 logo Serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie Targońskiej – kierownik Referatu Edukacji i Polityki Społecznej
w Urzędzie Miasta Halinów oraz Radzie Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie
za wsparcie finansowe wystawy „Żywe zwierzęta egzotyczne”.


unnamed

Podziękowania dla Pani Anny Przybysz
za wykonanie logo szkoły, banera na stronę szkoły oraz wiele innych form graficznych poprawiających wizerunek Zespołu.


120x120 logo Podziękowania dla anonimowego fundatora
smyczy na klucze do szafek dla wszystkich uczniów
oraz nagród na konkursy świetlicowe.
Dziękujemy.

120x120 logo Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom zaangażowanym
w remont sali nr 7. Wasza pomoc jest bezcenna.
Dziękujemy raz jeszcze.
Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego,
dzieci i wychowawcy klas 0a i 0c