Najlepsi uczniowie rok 2020/2021



Rok szkolny 2020/2021 już za nami. W tych trudnych czasach pandemii wszyscy 7 miesięcy uczyliśmy się zdalnie. W klasyfikacji rocznej pośród 942 uczniów szkoły podstawowej wszyscy klasyfikowani, a wśród 595 uczniów klas 4 – 8 na liście najlepszych znalazło się 254 ze średnią ocen co najmniej 4,75 oraz 194 z oceną wzorową zachowania.
Gratulacje dla wszystkich uczniów naszej szkoły.
Dyrektor ZSP
Lidia Kołakowska

Najlepsze wyniki w nauce

6,00 Wiktoria Dziewulska 4A
5,92 Maja Żelazowska 5D
5,83 Magdalena Czerkas Magdalena 6B
5,83 Oliwia Kiczuk 5C
5,83 Marta Ziarko Marta 6D
5,82 Bartosz Kister 5D
5,82 Marcel Kosut Marcel 4D
5,82 Zofia Natkańska Zofia 4D
5,82 Franciszek Szymankiewicz 4B
5,75 Antonina Andrusiuk 6D
5,75 Julia Ciechomska 5B
5,75 Michalina Karasiewicz 5B
5,75 Kacper Kasza Kacper 5A
5,73 Jakub Szutko 4C
5,73 Krystian Wachowski Krystian 4B
5,73 Urszula Wiertlewska 4B
5,71 Julia Jankowska Julia 7B
5,67 Oliwia Bondyra 5A
5,67 Aleksandra Gołębiewska 6C
5,67 Sebastian Lis Sebastian 5B
5,67 Paulina Oswald 6B
5,67 Anna Roguszewska 5C
5,67 Aleksandra Wójtowicz 5D
5,64 Franciszek Poślad 4C
5,64 Aleksandra Suchocka 4C
5,58 Grzegorz Górecki 5C
5,58 Maciej Michalak 6A
5,58 Jowita Momot 6E
5,58 Damian Pustoła 5D
5,55 Julia Chomicka 4C
5,55 Michał Dąbrowski 4C
5,55 Tomasz Maroszek 6B
5,55 Gabriela Stachniak 4D
5,55 Leon Sylwestrowicz 4A
5,50 Julia Michalska 7B
5,50 Aleksandra Pietrak 7B
5,50 Martyna Pustoła 5D
5,50 Marcin Sadowski 5B
5,50 Iga Siemieniuk 6C
5,50 Maja Wiertlewska 6F
5,50 Piotr Wyka 5B
5,45 Zofia Chłopik 4A
5,45 Wiktor Modzelewski 4B
5,45 Adrianna Płaza 6D
5,45 Igor Romaniuk 4A
5,45 Bartosz Szczęsny 4A
5,44 Mikołaj Oliszewski 8D
5,44 Adam Rudowicz 8D
5,42 Magdalena Antoniuk 6B
5,42 Amelia Dziołak 5A
5,42 Wiktoria Kalinowska 6D
5,42 Aleksandra Kapica 5D
5,42 Izabella Majczyna 5C
5,42 Marcel Rosiak 5A
5,42 Karol Ruciński 6D
5,42 Rafał Ruciński 6D
5,42 Sebastian Teodorczyk 6B
5,42 Maja Witkowska 5C
5,42 Zuzanna Zdun 6A
5,41 Wera Kijewska 8D
5,41 Aleksandra Płaza 8B
5,39 Zofia Rosołowska 8D
5,36 Zofia Czyżewska 7B
5,36 Patrycja Kosiorek 7G
5,36 Damian Krasiński 4C
5,36 Mateusz Ptaszyński 7F
5,36 Viviene Stachowicz 4A
5,33 Natalia Cyran 5D
5,33 Łucja Grochowska 5C
5,33 Maja Maleńczyk 5C
5,33 Jakub Siwek Jan 5D
5,33 Hanna Tomaszewska 8C
5,33 Anna Wojciszko Janina 6C
5,33 Szymon Zieliński 5A
5,30 Kornelia Miłosz 4D
5,30 Piotr Starczyk 4B
5,28 Aleksandra Kowalik 8A
5,28 Wiktor Poślad 8B
5,28 Natalia Romaniuk 8C
5,28 Maja Wójtowicz 8D
5,28 Kinga Zdunik 8A
5,27 Wojciech Dymek 5D
5,27 Michał Kozon 4C
5,27 Lena Ostrysz Lena 4B
5,27 Karolina Otolińska 4C
5,27 Dawid Zaprzała 4C
5,25 Piotr Dziołak Piotr 5A
5,25 Filip Heliński 6E
5,25 Paweł Kamiński 5A
5,25 Weronika Kaniuk 5C
5,25 Adam Maleńczyk 5C
5,25 Alicja Piech Alicja 6E
5,25 Kalina Tworus Kalina 5C
5,22 Oliwier Bondyra 8D
5,21 Michał Litwińczuk 7E
5,21 Nikodem Momot 7D
5,21 Ewelina Parzyszek 7E
5,18 Bianka Borkowska 6B
5,18 Szymon Bortkiewicz 4A
5,18 Laura Chojnacka 4C
5,18 Jagoda Dembowska 4D
5,18 Barbara Goral 4C
5,18 Maria Krysiuk 4A
5,18 Borys Milanowski 4D
5,18 Aleksandra Pękala 4D
5,18 Filip Szubarczyk Filip 4D
5,18 Wiktor Wojtan 4B
5,17 Oliwia Bałdyga 6E
5,17 Oliwier Gawłowski 5B
5,17 Dawid Kamiński 5B
5,17 Damian Komosa 5C
5,17 Karolina Lachowska 8B
5,17 Rafał Luśnia Rafał 6B
5,17 Kajetan Piotrowski 4A
5,17 Dominika Studniarek 6F
5,17 Martyna Szydłowska 6F
5,17 Szymon Zagańczyk 5B
5,17 Wiktoria Zdun Wiktoria 5A
5,15 Maja Jakubowicz 7G
5,15 Maja Majewska 7A
5,14 Michał Ciuch 7B
5,12 Paweł Woronowicz 8A
5,11 Karolina Jankowska 8B
5,11 Adam Kaźmierski 8A
5,11 Patrycja Mroczek 8A
5,10 Violetta Miłosz 4D
5,09 Wiktor Czajka Wiktor 4A
5,09 Stefan Goworko 6C
5,09 Weronika Krajewska4D
5,09 Dominik Piekart 4C
5,09 Weronika Rudnicka 4C
5,09 Kacper Wenelczyk 4C
5,08 Zofia Kiepas 6C
5,08 Jakub Królak 5A
5,08 Kamil Owsianko Kamil 5B
5,08 Patrycja Siemieniak 6C
5,08 Mikołaj Wardach 7D
5,08 Patrycja Zakrzewska 6C
5,07 Anna Kamińska 7B
5,07 Klara Kordek 7D
5,07 Szymon Walo Szymon 7B
5,07 Bartłomiej Wieczorek 7B
5,07 Rafał Wieczorek 7B
5,06 Oliwia Jakubowicz 8D
5,06 Jakub Rek 8C
5,06 Wiktoria Szczygielska 8A
5,00 Tomasz Bąk 6D
5,00 Anna Beczek 6D
5,00 Igor Bytniewski 6E
5,00 Alan Chełstowski 5B
5,00 Łukasz Chudek 4C
5,00 Anna Czopińska 6F
5,00 Antoni Dołowy 4B
5,00 Joanna Dul 6F
5,00 Damian Gęsina Damian 5D
5,00 Olga Górecka 5D
5,00 Weronika Grala 8B
5,00 Natalia Kulma 7B
5,00 Beniamin Kuśmider 8C
5,00 Piotr Lis 7D
5,00 Kornel Łukaszuk 6B
5,00 Amelia Nalewaj 6A
5,00 Krzysztof Otoliński 6E
5,00 Piotr Podgórski 8D
5,00 Kacper Pustoła 8C
5,00 Weronika Pustoła 7G
5,00 Krzysztof Słodownik 6C
5,00 Małgorzata Sokół 7E
5,00 Kinga Suchocka 7A
5,00 Aleksander Wiśniewski 7C
5,00 Patrycja Wytrykowska 8C
4,94 Paulina Kublik 8B
4,94 Marcin Wróblewski 8D
4,93 Krzysztof Barszczak 7G
4,93 Patryk Jerzak 7C
4,93 Norbert Szuba 7G
4,92 Weronika Bereda 6E
4,92 Joanna Dymowska 5D
4,92 Zuzanna Frątczak 6E
4,92 Mikołaj Jarzębski 6C
4,92 Amelia Krajewska 6C
4,92 Nadia Łukasiak 5B
4,92 Martyna Mirosz 6D
4,92 Michał Pietroń 7F
4,92 Julia Pietrzak 6E
4,92 Janusz Praszyński 5B
4,92 Sandra Rusińska 5B
4,92 Piotr Rutka 5B
4,92 Bartosz Strzelecki 5A
4,92 Wiktoria Szulich 6B
4,91 Klara Beczek 4D
4,91 Marcel Gago 4B
4,91 Remigiusz Kuźniar 4A
4,91 Aleksander Majer 4A
4,91 Maja Pankowska 4A
4,91 Anastazja Pielat 4D
4,91 Paweł Pietroń 4D
4,91 Daniel Rosiak 6F
4,91 Adam Sawczuk 6A
4,91 Cezary Smoderek 4D
4,89 Katarzyna Boruc 8A
4,89 Lena Podrucka 8C
4,88 Maciej Balcerowski 8A
4,86 Lena Chłopik 7D
4,86 Antoni Czajka 7G
4,86 Jakub Gawinek 7G
4,86 Szymon Jonasz 7E
4,86 Bartłomiej Krasiński 7B
4,86 Oliwia Łukaszuk 7F
4,86 Natalia Rusak 7G
4,85 Sylwia Jakubowicz 7G
4,83 Natalia Bieńkowska 8C
4,83 Kamil Branicki 6D
4,83 Alicja Buta 6F
4,83 Alicja Chabiera 8B
4,83 Iryna Gaidai 6C
4,83 Gabriela Janusz 6F
4,83 Martyna Kobierska 8C
4,83 Szymon Komorek 5A
4,83 Zuzanna Magierek 6C
4,83 Lena Matusik 5A
4,83 Marcin Rogulski 8C
4,83 Antoni Stypułkowski 5A
4,83 Julia Trzpil 8B
4,82 Aleksandra Grabowska 4C
4,82 Zofia Lesińska 4A
4,82 Jonatan Mańczyński 6B
4,82 Urszula Marchewka 4D
4,82 Bartosz Ostrowski 4A
4,82 Julia Pieńkowska 8B
4,79 Antoni Antkowiak7F
4,79 Piotr Augustyniak 7F
4,79 Wiktor Jagiełło 7D
4,79 Weronika Krzyżanowska 7D
4,79 Zofia Złotorzyńska 7F
4,79 Igor Żychaluk 7E
4,78 Tomasz Dołowy Tomasz 8A
4,78 Julia Wiśniewska 8D
4,77 Zofia Jóźwik 7G
4,77 Nicole Radzio 7D
4,76 Łukasz Kaźmierczak 8C
4,76 Daniel Lema 8D
4,75 Natalia Adamiec 6C
4,75 Amelia Borucka 6A
4,75 Maria Cieciera 6B
4,75 Jakub Cieślik 5C
4,75 Łucja Głuchowska 6B
4,75 Maciej Janusz 6F
4,75 Maksymilian Kaim 6A
4,75 Piotr Orski 6A
4,75 Michał Piłkowski 5C
4,75 Sebastian Płatek 6E
4,75 Jakub Starzyński 5B
4,75 Joanna Sztyrak 6A
4,75 Julia Wagner 5A

Stypendium
Burmistrza Halinowa

Kinga Zdunik, 8a
Martyna Kobierska, 8c
Hanna Tomaszewska, 8c
Natalia Romaniuk, 8c
Nadia Spodar, 8c
Sylwia Jakubowicz 7g
Antonina Andrusiuk, 6d
Marta Ziarko, 6d
Adrianna Płaza, 6d
Oliwia Kiczuk.
Wiktoria Dziewulska 4a
Maja Żelazowska 5d
Bartosz Kister 5d
Franciszek Szymankiewicz 4b
Kacper Kasza 5a
Julia Jankowska 7b
Aleksandra Gołębiewska, 6c

Nagroda Dyrektora
ZSP w Halinowie

Jakub Rek 8c

Wzorowe zachowanie

Klasa 4a
Zofia Chłopik
Wiktoria Dziewulska
Vivienne Stachowicz
Krystian Zakrzewski

Klasa 4b
Justyna Krzak
Lena Ostrysz
Piotr Starczyk
Franciszek Szymankiewicz
Krystian Wachowski
Urszula Wiertlewska
Wiktor Wojtan

Klasa 4c
Laura Chojnacka
Julia Chomicka
Michał Dąbrowski
Barbara Goral
Damian Krasiński
Michał Kozon
Karolina Otolińska
Franciszek Poślad
Aleksandra Suchocka
Jakub Szutko
Dawid Zaprzała

Klasa 4d
Kosut Marcel
Natkańska Zofia
Stachniak Gabriela

Klasa 5a
Oliwia Bondyra
Amelia Dziołak
Piotr Dziołak
Paweł Kamiński
Kacper Kasza
Jakub Królak
Marcel Rosiak
Bartosz Strzelecki
Wiktoria Zdun
Szymon Zieliński

Klasa 5b
Julia Ciechomska
Michalina Karasiewicz
Oliwier Gawłowski
Dawid Kamiński
Michalina Karasiewicz
Sebastian Lis
Kamil Owsianko
Marcin Sadowski
Piotr Wyka
Szymon Zagańczyk

Klasa 5c
Natalia Błażejczyk
Grzegorz Górecki
Łucja Grochowska
Weronika Kaniuk
Oliwia Kiczuk
Izabella Majczyna
Maja Maleńczyk
Anna Roguszewska
Kalina Tworus
Maja Witkowska

Klasa 5d
Natalia Cyran
Joanna Dymowska
Damian Gęsina
Aleksandra Kapica
Bartosz Kister
Karolina Ludwiniak
Damian Pustoła
Martyna Pustoła
Jakub Siwek
Aleksandra Wójtowicz
Maja Żelazowska

Klasa 6a
Amelia Borucka
Maciej Michalak
Amelia Nalewaj
Joanna Sztyrak
Zuzanna Zdun

Klasa 6b
Antoniuk Magdalena
Czerkas Magdalena
Maroszek Tomasz
Oswald Paulina
Szulich Wiktoria
Teodorczyk Sebastian
Trojanowski Aleksander

Klasa 6c
Natalia Adamiec
Aleksandra Gołębiewska
Iga Siemieniuk
Patrycja Zakrzewska

Klasa 6d
Antonina Andrusiuk
Tomasz Bąk
Wiktoria Kalinowska
Martyna Mirosz
Adrianna Płaza
Karol Ruciński
Rafał Ruciński
Oliwia Włodarczyk
Marta Ziarko

Klasa 6e
Oliwia Bałdyga
Weronika Bereda
Zuzanna Frątczak
Jowita Momot
Alicja Piech
Julia Pietrzak
Julia Żukowska

Klasa 6f
Alicja Buta
Joanna Dul
Jakub Fijałkowski
Gabriela Janusz
Gabriela Skrzek
Adam Starzyński
Martyna Szydłowska
Adam Witanowski
Dominika Studniarek
Maja Wiertlewska

Klasa 7a
Ciechomska Amelia
Falkowska Zuzanna
Jaśkiewicz Nikola
Kozioł Oliwia
Majewska Maja
Matusik Kacper
Michalska Julia
Suchocka Kinga
Szulc Michał
Wąsowski Wiktor

Klasa 7b
Julia Jankowska
Julia Michalska
Aleksandra Pietrak
Zofia Czyżewska
Michał Ciuch
Anna Kamińska
Szymon Walo
Bartłomiej Wieczorek
Rafał Wieczorek
Natalia Kulma
Bartłomiej Krasiński

Klasa 7c
Natalia Borucka

Klasa 7d
Lena Chłopik
Klara Kordek
Weronika Krzyżanowska
Nikodem Momot
Sara Piotrkowicz
Nicole Radzio
Zuzanna Sadłowska-Gryz
Marcin Timofiejuk
Mikołaj Wardach

Klasa 7e
Szymon Jonasz
Ewelina Parzyszek
Małgorzata Sokół
Karolina Ostrysz
Dominika Starczyk

Klasa 7f
Mateusz Ptaszyński
Marta Górecka
Maciej Gójski
Oliwia Łukaszuk

Klasa 7g
Krzysztof Barszczak
Lena Gańko
Sylwia Jakubowicz
Patrycja Kosiorek
Paulinek Ignacy
Weronika Pustoła
Natalia Rusak

Klasa 8a
Maciej Balcerowski
Katarzyna Boruc
Kornelia Czulicka
Tomasz Dołowy
Aleksandra Kowalik
Patrycja Mroczek
Róża Puciłowska
Kamil Sarna
Paweł Woronowicz
Kinga Zdunik

Klasa 8b
Weronika Beczek
Alicja Chabiera
Weronika Grala
Karolina Jankowska
Paulina Kublik
Karolina Lachowska
Julia Pieńkowska
Aleksandra Płaza
Wiktor Poślad
Małgorzata Radomska
Julia Trzpil

Klasa 8c
Zuzanna Fatyga
Beniamin Kuśmider
Podrucka Lena
Jakub Rek
Natalia Romaniuk
Natalia Starzyńska
Hanna Tomaszewska

Klasa 8d
Oliwier Bondyra
Oliwia Jakubowicz
Wera Kijewska
Piotr Matuszewski
Mikołaj Oliszewski
Adam Podgórski
Zofia Rosołowska
Adam Rudowicz
Szymon Sarniak
Natalia Wepa
Maja Wójtowicz
Marcin Wróblewski

100%-owa frekwencja

1a Michał Dziewulski
1d Adam Matyjasek
2d Aleksander Dróżdż
3b Julia Orłowska
3e Piotr Rombel
4a Mikołaj Chrzanowski
4a Wiktoria Dziewulska
4a Igor Romaniuk
4a Bartosz Szczęsny

4c Jakub Szutko
5a Piotr Dziołak
5a Jakub Królak
6a Zuzanna Zdun
5c Weronika Kaniuk
5c Oliwia Kiczuk
6d Oliwia Włodarczyk

 


Wszystkim uczniom gratuluję tak udanego roku szkolnego 2020/2021 i życzę dalszych sukcesów.

Dyrektor ZSP
Lidia Kołakowska