Grono Pedagogiczne



Grono Pedagogiczne w Szkoły Podstawowej w roku szkolnym 2022/2023

Edukacja wczesnoszkolna

Beata Fruba
B_fruba
Joanna Gójska
J.Gojska
Monika Janusz
m_janusz
Elżbieta Jerzak
J_jerzak
Monika
Koprowicz-Waszczuk
monika_kw
Barbara
Kosowska
B_kosowska 2019
Anna
Krupa-Szczepańska
A.Krupa
Ewa
Kupiec
E.Kupiec
Justyna
Mirosz
J.Mirosz
Iwona
Napiórkowska
i_napiorkowska
Agnieszka
Podbielska
A_podbielska
Anna
Przybysz
A.Przybysz
Elżbieta
Rokicka
E.Rokicka
Joanna
Szczepańska
j_szczepanska
Katarzyna
Świerczyńska
K_swierczynska
Iwona
Wojtaszek
I.Wojtaszek

Przedmioty humanistyczne

Monika
Fidecka
M_Fidecka
Beata
Grynfelder
b_grynfelder
Agata
Kalita-Babis
A_Kalita
Agnieszka
Kupiec
a_kupiec
Anna Mazur
A_Mazur
Marlena Pilarska
m_pilarska (Copy)
Małgorzata Podolak
M.Podolak
Grażyna Słumińska
g_sluminska male
Marta Woźnica
m_woznica male

Przedmioty matematyczno-przyrodnicze

Dorota Bębnowicz
D_bebnowicz
Edyta Cybula
E_Pieprzyk
Katarzyna Chrobot
K_Chrobot
Maria Groszek








Renata Jasińska
R_Jasinska
Anna Kacprzak
A. Kacprzak
Lidia Kołakowska
L.Kolakowska
Anna Ludwiniak
a_ludwiniak
Renata Parobczak
r_parobczak
Monika Rzążewska
m_rzazewska
Jadwiga Siwek
J.Siwek
Agata Sokołowska
A_Sokolowska

Języki obce

Anna Dziobak
A_Dziobak
Małgorzata Kuriata
m_kuriata (Copy)

Magdalena Rudnik
m_rudnik
Małgorzata Saniewska
M_Saniewska
Izabela
Szyperska-Urban
I_Szyperska
Krystyna
Rąbalska-Tulewicz








Iwona
Wierzbicka
i_wierzbicka
Kamila Zbiciak
k_zbiciak (Copy)

Przedmioty artystyczno-sportowe

Milena Chróścik
M_chroscik
Przemysław Jurewicz
P.Jurewicz
Marcin Gomulski
m_gomulski
Magdalena Lesiak
M_Lesiak
Kamila Sielecka
K.Sielecka
Krzysztof Sowiński
K_sowinski
Karol Trojniel
K.Trojniel_2
Andrzej Żbik
a_zbik (Copy)

Nauczyciele religii

Hanna Kulesza
H_Kulesza
Maria Lipiec
M_lipiec
ks. Artur Mościcki








Ewa Szulim
e_szulim (Copy)
Agnieszka Wesołowska
Agnieszka Wesołowska

Nauczyciele specjaliści

Edyta Beczek
nauczyciel
wspomagający
mde
Marta Bucholtz
nauczyciel
wspomagający
m_bucholtz
Karolina Gregorczyk
nauczyciel
wspomagający








Izabela
Kwaśniewska-Gosik
nauczyciel
wspomagający
I_ Kwasniwska-Gosik
Anna Maciak
nauczyciel
wspomagający
SONY DSC
Ewa Mielcarz
nauczyciel
wspomagający








Monika Nageh
nauczyciel
wspomagający
m_nageh (Copy)
Katarzyna Szubińska
nauczyciel
wspomagający








Urszula Balcerowicz
logopedia
U_Balcerowicz
Agnieszka Bondyra
terapia pedagogiczna
a_bondyra (Copy)
Luiza Błaszczak
pedagog specjalny
l_blaszczak1 (Copy)
Agnieszka Janaszek
socjoterapia








Aleksandra Krysztofiak
logopeda
a_krysztofiak (Copy)
Agata Kruk
psycholog
a_kruk (Copy)
Kamila Parol
logopeda
k_parol (Copy)
Katarzyna
Piekut-Grzęda
pedagog specjalny








Magdalena Pniewska
terapia pedagogiczna








Marianna Strupiechowska
pedagog
M.Strupiechowska

Joanna Korniluk – nauczyciel wspomagający

Ewa Ludwiniak – biblioteka
Sylwia Mróz – biblioteka