„Polskie baśnie, legendy, podania”

Baśnie i legendy są częścią naszej kultury narodowej. Są pierwszym elementem folkloru, z którym spotykamy się jako dzieci. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły biorą udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Piękna Nasza Polska Cała”. Jednym z zadań projektowych jest poznanie polskich podań i legend, które są wspaniałym źródłem wiedzy historycznej, skarbnicą symboliki narodowej i tradycji. Przedstawiamy fotorelację z wystawy prac plastycznych przygotowanych przez 68 uczniów z klas 1 – 3. Małym Artystom dziękujemy za zaangażowanie, gratulujemy ciekawych pomysłów i talentu. Serdeczne podziękowania dla Pani Joanny Goral Przewodniczącej Rady Rodziców za zakup niespodzianek dla wszystkich uczestników.
Organizatorzy: Monika Janusz, Monika Koprowicz-Waszczuk, Bartłomiej Szulim

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (4 votes cast)100 lat Szkoły w Halinowie – konkurs plastyczny

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.4/10 (9 votes cast)Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prac plastycznych Julii Michalskiej, uczennicy klasy VII B

Julia interesuje się rysowaniem, grą na pianinie oraz historią. Pasjonuje ją również czytanie książek o tematyce podróżniczej i fantastycznej. Tajemnicze opowieści inspirują ją do wykonywania niezwykłych prac plastycznych. Od niedawna Julia jest również miłośniczką podróży, które zapewne będą motywacją do tworzenia kolejnych niesamowitych obrazów.

Wiecej »

VN:D [1.9.22_1171]
Rating: 8.1/10 (15 votes cast)Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prac uczennicy klasy VII B, Juli Jankowskiej

Od lat w budynku naszej szkoły prezentowane są prace plastyczne najzdolniejszych uczniów, jednak tym razem z uwagi na wyjątkową sytuację, prace zamieściliśmy jedynie na naszej stronie internetowej. Autorką prac wykonanych w technice akwareli jest Julia Jankowska, uczennica klasy VII B. Julia, dwa lata temu otrzymała akwarele i od tego momentu tworzy niezwykłe prace malarskie o tematyce związanej z przyrodą. Autorka wykonuje również liczne szkice, portrety oraz rysunki realistyczne.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.6/10 (16 votes cast)Zapraszamy do obejrzenia galerii prac naszych uczniów

W październiku odbył się szkolny konkurs plastyczny „Tajemniczy ogród”. Uczniowie klas IV-VII złożyli około sześćdziesięciu wspaniałych prac plastycznych. Autorzy zwycięskich prac otrzymają materiały plastyczne ufundowane przez Radę Rodziców. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.1/10 (7 votes cast)Galeria prac uczniów – rzeźbiarskie zmagania

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.7/10 (3 votes cast)Strona 1 z 512345