Gabinet stomatologicznyGabinet Stomatologiczny
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie
Ul. Okuniewska 115
Tel. 578-181-543

Ankieta – wypełnioną ankietę prosimy przekazać wychowawcy klasy w zamkniętej kopercie.
Godziny pracy:
Poniedziałek 8-14 Dr Kiełczak 14-20 Dr Sagan
Wtorek 7-13 Dr Sagan
Środa 8-14 Dr Kiełczak
Czwartek 8-14 Dr Włosek 14-20 Dr Michalska
Piątek 7-13 Dr Michalska
Sobota 7-13 Dr Włosek
Na wizyty związane z leczeniem prosimy rodziców aby zapisywać dziecko indywidualnie bezpośrednio w gabinecie lub pod numerem telefonu 578-181-543.

Szanowni Państwo,
gabinet stomatologiczny w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Halinowie informuje, że od 1 grudnia 2023 roku dzieci z powiatu mińskiego zostały objęte opieką stomatologiczną w ramach kontraktu z NFZ.
Przeglądy stomatologiczne u dzieci oraz zabiegi wykonywane w gabinecie nie są obowiązkowe.
Zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety, w której mogą Państwo wyrazić swoją wolę, co do możliwości objęcia dziecka opieką. Wypełnioną ankietę prosimy przekazać wychowawcy klasy w zamkniętej kopercie.
Nawet w przypadku wyrażenia zgody w ankiecie zabiegi nie będą przeprowadzane „na siłę” lub bez Państwa wiedzy i zgody. Jeżeli mają Państwo czas i ochotę uczestniczyć w wizytach – serdecznie zapraszam. W przypadku braku zgody na leczenie dziecka, proszę również o zaznaczenie tego w ankiecie. W każdym przypadku prosimy o podanie numeru telefonu, tak aby na bieżąco móc poinformować Państwa o toku leczenia lub nagłym wypadku lub w razie urazu.
Przeglądy stomatologiczne, po wyrażeniu Państwa zgody, przeprowadzane będą w terminach ustalonych dla całej klasy. Otrzymają Państwo pisemną informację dotyczącą stanu zdrowia dziecka. Na wizyty związane z leczeniem proszę zapisywać się indywidualnie bezpośrednio w gabinecie. Są one planowane w godzinach zajęć dzieci jak również po południu, w poniedziałki i czwartki oraz w każdą sobotę. Prowadzimy terminarz wizyt i zapisujemy dzieci w kolejności zgłoszenia się.
Jednocześnie bardzo proszę o kontakt z gabinetem z możliwie dużym wyprzedzeniem w przypadku konieczności odwołania wizyty dziecka – pozwoli to na skrócenie czasu oczekiwania Państwa dziecka na kolejną wizytę, a także umożliwi umówienie w to miejsce innej osoby. Zgodnie z wytycznymi NFZ w przypadku absencji kolejna wizyta może być wyznaczona uwzględniając osoby oczekujące na udzielenie świadczenia.

Jeżeli mają Państwo pytania, zapraszam do gabinetu.
Z poważaniem lek. stom. Konrad Rylski