Podręczniki 2022/2023

Uczniowie klas I – VIII otrzymują podręczniki oraz materiały ćwiczeniowe we wrześniu 2022r. w szkole. Są to podręczniki i materiały ćwiczeniowe zakupione za dotację, które szkoła na czas nauki wypożycza uczniom. Podręczniki uczniowie zwracają pod koniec roku szkolnego dlatego prosimy rodziców o zadbanie, by były one zabezpieczone przed zniszczeniem poprzez obłożenie. Rodzice są zobowiązani do odkupienia podręczników zniszczonych, nie nadających się do ponownego użytkowania. Materiały ćwiczeniowe nie podlegają zwrotom.

Wykaz podręczników w roku szkolnym 2022/2023:

Wykaz podręczników dla klas I – III.
Wykaz podręczników dla klasy IV.
Wykaz podręczników klasa V.
Wykaz podręczników klasa VI
Wykaz podręczników klasa VII
Wykaz podręczników klasa VIII

Dotacja podręcznikowa nie uwzględnia podręczników do religii we wszystkich klasach.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.9/10 (73 votes cast)
Podręczniki 2022/2023, 6.9 out of 10 based on 73 ratingsPowrót do strony głównej