Podręczniki 2023/2024

Uczniowie klas I – VIII otrzymują podręczniki oraz materiały ćwiczeniowe we wrześniu 2023r. w szkole. Są to podręczniki i materiały ćwiczeniowe zakupione za dotację, które szkoła na czas nauki wypożycza uczniom. Podręczniki uczniowie zwracają pod koniec roku szkolnego dlatego prosimy rodziców o zadbanie by były one zabezpieczone przed zniszczeniem poprzez obłożenie. Rodzice są zobowiązani do odkupienia podręczników zniszczonych, nie nadających się do ponownego użytkowania. Materiały ćwiczeniowe nie podlegają zwrotom.

Wykaz podręczników w roku szkolnym 2023/2024:

Wykaz podręczników dla klas I – III.
Wykaz podręczników dla klasy IV.
Wykaz podręczników klasa V.
Wykaz podręczników klasa VI
Wykaz podręczników klasa VII
Wykaz podręczników klasa VIII

Dotacja podręcznikowa nie uwzględnia podręczników do religii we wszystkich klasach.
Podręczniki do religii

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (79 votes cast)
Podręczniki 2023/2024, 7.0 out of 10 based on 79 ratingsPowrót do strony głównej