Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej „Usłysz Panie, moje słowa” dla uczczenia pontyfikatu Jana Pawła II

W październiku w naszej szkole odbył się etap szkolny Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej. Do konkursu przystąpiło 8 uczniów z klas I–III. Komisja po przesłuchaniu uczestników przyznała następujące miejsca:
I miejsce: Apolonia Zalewska, kl. 3d
II miejsce: Amelia Pustoła, kl. 2a
III miejsce: Nina Pilarska, kl. 2d
oraz wyróżnienia: Michał Zalewski, kl. 1e; Witold Wiliński, kl. 2al Aleksander Winiarczyk, kl. 2b; Oliwia Stawicka, kl. 2c; Maksymilian Góźdźm kl. 3e. W drugim etapie, który odbył się w Katolickim Zespole Edukacyjnym im. Piotra Skargi w Warszawie, nasze uczennice: Apolonia Zalewska, Amelia Pustoła i Nina Pilarska zostały finalistkami Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej. Uroczysta gala odbyła się 8 listopada w Galerii Porczyńskich w Warszawie, gdzie nasze finalistki otrzymały dyplomy i nagrody książkowe.
Gratulujemy!!!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)Halinów Mistrzem Powiatu w Unihokeju Dziewcząt!

Dnia 27 października 2022 w SP4 w Mińsku Mazowieckim rozegraliśmy turniej o Mistrzostwo Powiatu w Unihokeju Dziewcząt w kategorii dzieci (rocznik 2010 i młodsze). Nasza reprezentacja spisała się znakomicie – pewnie wygrała wszystkie mecze, strzelając dużo bramek i nie tracąc ani jednej! Już 23 listopada czekają nas kolejne zawody – będziemy reprezentować nasz powiat w rozgrywkach regionalnych (międzypowiatowych).
Wyniki naszej drużyny: SP Halinów – SP Marianka 3:0; SP Halinów – SP4 Mińsk Maz. 2:0, SP Halinów – SP1 Mińsk Maz. 7:0, SP Halinów – SP Dębe Wielkie 9:0. Naszą szkołę reprezentowały: Michalina Karasiewicz, Zosia Pazio, Ala Dul, Ola Grabowska, Lena Trzpil, Małgosia Pietrak, Laura Chojnacka, Ala Sadłowska, Agata Bąk, Julia Bielińska.
Gratulacje!
Trener Przemysław Jurewicz
Cała drużyna składa serdeczne podziękowania Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej w Halinowie za sfinansowanie transportu na zawody. Dziękujemy!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (7 votes cast)Uniwersytet Świadomego Rodzica

Poradnia w Sulejówku serdecznie zaprasza na kolejny wykład Uniwersytetu Świadomego Rodzica pt. „Rola rodziców w procesie terapeutycznym dziecka”, który odbędzie się w dwojakiej formie – stacjonarnej w siedzibie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sulejówku i w formie webinarium 17 listopada 2022 r. o godzinie 18. 00.
Link do wykładu
Tutaj –>>

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (3 votes cast)Dzień Papieski i Tydzień Misyjny w klasach I-III

Dnia 18.10.2022r. z okazji Dnia Papieskiego, a także Tygodnia Misyjnego uczniowie z klas I-III spotkali się na auli z misjonarką s. Eligią, która pracowała na misji w Kamerunie i jest odpowiedzialna za Adopcję Serca. Na początku uczestnicy etapu szkolnego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej „Usłysz Panie, moje słowa” otrzymali dyplomy i nagrody, a finaliści pięknie zaprezentowali swoje utwory, na cześć św. Jana Pawła II. Następnie siostra Eligia zaprezentowała różne eksponaty, które dzieci mogły obejrzeć m.in. zabawki z bambusa, z trawy, instrumenty z owoców, przedmioty wykonane z różnych drzew. Misjonarka opowiedziała o trudnym życiu dzieci, o wielkim zagrożeniu głodem i pokazała zdjęcia w jakich warunkach one żyją. Siostra Eligia podziękowała za duże zaangażowanie naszej szkoły w pomoc dzieciom z Kamerunu i ofiarowała na ręce pani Dyrektor afrykańską płaskorzeźbę.
Koordynator SKW Hanna Kulesza

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.5/10 (4 votes cast)Klasy 4 – 8 świętują 104 Rocznicę Odzyskania Niepodległości

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.3/10 (4 votes cast)Strona 1 z 11