Halinów z drugim Mistrzostwem Powiatu w Unihokeju Dziewcząt!

Dnia 16 listopada 2022 roku w SP4 w Mińsku Mazowieckim rozegraliśmy finałowy turniej o Mistrzostwo Powiatu w Unihokeju Dziewcząt w kategorii młodzież (rocznik 2008 i 2009). Turniej był pełen emocji i zwrotów akcji. Pierwszy mecz nie wyszedł nam najlepiej, ale dziewczyny pokazały charakter i wróciły do gry na swoim poziomie, dzięki czemu możemy się cieszyć ze złotego medalu! Już 25 listopada czekają nas kolejne zawody – będziemy reprezentować nasz powiat w rozgrywkach regionalnych (międzypowiatowych).
Wyniki naszej drużyny: SP Halinów – SP4 Mińsk Maz. 0:1. SP Halinów – SP Marianka 6:0. SP Halinów – SP1 Mińsk Maz. 4:0.
Naszą szkołę reprezentowały: Marysia Jadczak, Julia Ciechomska, Marta Ziarko, Antosia Andrusiuk, Karolina Zagórna, Wiktoria Karpińska, Natalia Adamiec, Zosia Goduńska.
Gratulacje! Trener Przemysław Jurewicz
Cała drużyna składa serdeczne podziękowania Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej w Halinowie za sfinansowanie transportu na zawody. Dziękujemy!

Rating: 9.6/10 (5 votes cast)