TORBA PEŁNA MIŁOŚCI

Szkolne Koło Caritas w dniach 31.10 – 2.12 2022 podejmuje akcję TORBA PEŁNA MIŁOŚCI, organizowaną przez Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej. Akcja polega na zbiórce środków czystości oraz środków higieny osobistej takich jak:
płyn do kąpieli, do mycia rąk, pasty i szczoteczki do zębów, maszynki do golenia, płyny i proszki do prania, szampony, środki do mycia podłóg kuchni i łazienek. 50% zebranych artykułów zostanie przekazane rodzinom z naszej parafii, a 50% do Caritas Diecezji. Środki można przynosić do katechetów, lub pozostawiać przy portierni w budynku A i C. Z góry dziękujemy za otwartość i wrażliwość serc oraz za każdy przekazany dar.
Maria Lipiec – opiekun SKC

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/10 (5 votes cast)Konkurs fotograficzny „Urokliwe miejsca Halinowa i okolicy”

Po raz pierwszy fotografowie-amatorzy staną w szranki konkursu fotograficznego „Urokliwe miejsca Halinowa i okolicy” organizowanego przez naszą szkołę.
Pragniemy zaprosić uczestników konkursu do wędrówek po okolicy Halinowa, odkrywania ciekawych miejsc przyrodniczych, tajemniczych zakątków, które warto uwiecznić na fotografii.
Kto może wziąć udział w konkursie?
Wszyscy fotografowie-amatorzy: uczniowie i dorośli. Wystarczy zrobić 3 zdjęcia nawiązujące do tematu konkursu. Będziemy zwracać uwagę na treść oraz jakość nadesłanych zdjęć.
Prace konkursowe oceni jury Konkursu.
Gdzie można uzyskać dodatkowe informacje?

Regulamin i formularze, które uczestnicy mają wypełnić zeskanować i przesłać, będą dostępne TUUTAJ
Zgłoszenia do konkursu do 30 września 2023 roku.
Powodzenia!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.7/10 (7 votes cast)Szkolny konkurs plastyczny

ZAPROSZENIE (3)

Regulamin konkursu —>>>

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.7/10 (3 votes cast)Przerwa w rytm muzycznych hitów

27 października w naszej szkole rozpoczęły się taneczne przerwy. Grupa chętnych uczniów zebrała się na hali sportowej, aby poruszać nogami, rękoma, całym ciałem w rytm muzycznych hitów. Tańcząca przerwa cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, którzy mają nadzieję, że taka niecodzienna akcja się jeszcze powtórzy.
Wydarzenie zorganizował zespół taneczny w składzie: Jowita Momot, Amelia Nalewaj, Alicja Piech, Julia Żukowska, Natalia Cyran, Klara Beczek, Julia Chomicka, Maja Pankowska, Vivienne Stachowicz, Urszula Marchewka, Wiktoria Wilińska, Wiktoria Wójcik.
Opiekun zespołu tanecznego: Magdalena Lesiak

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)Spotkanie grupy wsparcia

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Sulejówku zaprasza rodziców dzieci niepełnosprawnych na spotkanie:
Sulejówek, ul. Idzikowskiego 7b w dniu 15 listopada 2022 roku o godz. 17.00
Tematem pierwszego spotkania będzie:
„Moja relacja z dzieckiem z niepełnosprawnością”

Przeczytaj informacje o spotkaniu —>>>

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)Warsztaty teatralne w klasie 2c

27 października odbyły się w klasie 2c warsztaty teatralne, które poprowadził pan Rafał Sewuła – Pan Teatrzyk. Uczniowie powitali go z radością, gdyż oglądaliśmy niedawno przygotowane przez niego przedstawienie kukiełkowe. Spotkanie zaczęło się od fizycznej rozgrzewki, gdyż każdy aktor musi być w dobrej kondycji. Następne były ćwiczenia narządów mowy oraz recytowanie wiersza ze zwróceniem uwagi na ekspresję wypowiedzi oraz z zastosowaniem ruchu. W końcu uczniowie zasiedli na widowni i obejrzeli fragment przedstawienia „Wiewiórki szaleją”. Zapoznali się też z rodzajami lalek używanych w przedstawieniach lalkowych. Na zakończenie zajęć sami mieli możliwość odegrania z lalkami zaimprowizowanych scenek. Zabawa była wspaniała, a jednocześnie drugoklasiści poszerzyli swoją wiedzę o teatrze.
Anna Przybysz – wychowawczyni klasy 2c

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)Strona 1 z 212