W październiku w naszej szkole odbył się etap szkolny Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej. Do konkursu przystąpiło 8 uczniów z klas I–III. Komisja po przesłuchaniu uczestników przyznała następujące miejsca:
I miejsce: Apolonia Zalewska, kl. 3d
II miejsce: Amelia Pustoła, kl. 2a
III miejsce: Nina Pilarska, kl. 2d
oraz wyróżnienia: Michał Zalewski, kl. 1e; Witold Wiliński, kl. 2al Aleksander Winiarczyk, kl. 2b; Oliwia Stawicka, kl. 2c; Maksymilian Góźdźm kl. 3e. W drugim etapie, który odbył się w Katolickim Zespole Edukacyjnym im. Piotra Skargi w Warszawie, nasze uczennice: Apolonia Zalewska, Amelia Pustoła i Nina Pilarska zostały finalistkami Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej. Uroczysta gala odbyła się 8 listopada w Galerii Porczyńskich w Warszawie, gdzie nasze finalistki otrzymały dyplomy i nagrody książkowe.
Gratulujemy!!!

Rating: 7.0/10 (3 votes cast)
Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej „Usłysz Panie, moje słowa” dla uczczenia pontyfikatu Jana Pawła II, 7.0 out of 10 based on 3 ratings