Unihokeistki z Halinowa powołane na Mistrzostwa Polski Kadr Wojewódzkich Młodziczek!

Z wielką dumą i radością informujemy, że decyzją Mazowieckiego Okręgowego Związku Unihokeja pięć uczennic naszej szkoły zostało powołanych na Mistrzostwa Polski Kadr Wojewódzkich Młodziczek, które odbędą się w dniach 3-4.11.23 r. w Chudku! Jest to turniej, w którym zmierzą się reprezentacje poszczególnych województw. Jesteśmy dumni, że aż pięć zawodniczek z Halinowa z powodzeniem przeszło proces sportowej selekcji i teraz będą reprezentować Mazowsze na tak ważnej sportowej imprezie!

Nasze reprezentantki, które zalazły się w składzie Mazowieckiej Kadry Unihokeja Młodziczek:
Zosia Pazio (8B), Aleksandra Grabowska (7C), Małgorzata Pietrak (6E), Michalina Karasiewicz (8B), Alicja Sadłowska (6E)

To wielkie wyróżnienie i wielki sukces naszych dziewcząt!
Serdecznie gratulujemy i życzmy powodzenia w turnieju!
Przemysław Jurewicz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (4 votes cast)Roztańczona przerwa w klasach I-III w ramach „Tygodnia Dobrych Relacji”

W piątek 27 października na długiej przerwie uczennice klas IV z zespołu tanecznego miały okazję zaprezentować poznane układy choreograficzne przed publicznością z klas I-III. Dzieci miały okazję potańczyć i nabrać energii na resztę dnia. Roztańczona przerwa to doskonały sposób na integrację społeczności szkolnej, a także na pomysłowe spędzenie wolnego czasu między zajęciami.
Tancerki: Aleksandra Chabiera, Natalia Kurchan, Zuzanna Kwiatkowska, Nikola Lewandowska, Barbara Niezgoda, Weronika Nożewska, Maja Roguska, Małgorzata Sadowska, Anna Stefaniak, Iga Szałas, Amelia Szpetnar, Anastazja Szylar, Hanna Świętochowska.
Zajęcia językowo – taneczne dla klas IV odbywają się w ramach projektu „Kompetentne i kreatywne dzieciaki w Gminie Halinów. Wsparcie uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Halinowie i Okuniewie”.
Prowadząca: Magdalena Lesiak

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)Roztańczona przerwa – dbamy o Dobre Relacje

Od 30 i 31 listopada 2023 roku ruszyła w naszej szkole „Roztańczona przerwa”, na której każdy chętny – bez względu na wiek – mógł pląsać w szkolnym towarzystwie.
Tancerki (klasa V):
Zofia Błaszczyk, Stefaniia Dubrova, Valeriia Dychko, Maria Kierat, Natalia Kuć, Gabriela Łabędź, Maria Opałka, Aleksandra Rogala, Wiktoria Rogowska, Julia Samojło, Nikola Siwczuk, Aurelia Stelmach, Barbara Toborek, Joanna Wielądek, Oliwia Poniecka, Pollina Borowska
Zajęcia językowo – taneczne dla klas V odbywają się w ramach projektu „Kompetentne i kreatywne dzieciaki w Gminie Halinów. Wsparcie uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Halinowie i Okuniewie”.
Tancerki (klasy VI-VIII):
Julia Chomicka, Karolina Otolińska, Aleksandra Suchocka, Natalia Cyran, Olga Górecka, Martyna Pustoła, Stella Cherubini, Aleksandra Styś, Julia Zarzycka, Zuzanna Rosik, Michalina Jakubowska, Kinga Wojda, Julia Kwiatkowska, Karolina Lewarska, Urszula Marchewka, Maja Pankowska
Zajęcia taneczne dla klas VI-VIII odbywają się w ramach programu „Szkolny Klub Sportowy”.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)Tydzień Dobrych Relacji w świetlicy

W ramach tygodnia dobrych relacji, w świetlicy 21, w piątek obchodziliśmy „Święto Dyni”. Uczniowie poznali wiele informacji i ciekawostek związanych z tym warzywem. Następnie dzieci samodzielnie wykonały pracę plastyczną „Moja Dynia”. Wszystkim uczniom dopisywał w tym dniu świetny humor, a wspólne wykonywanie dyni, sprzyjało integracji.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)Sałatka owocowa w klasie 1f

Uczniowie klasy 1f na chwilę zamienili swoją salę w kuchnię i przyrządzali sałatkę owocową. Z wielkim zapałem wszyscy obierali, kroili swoje smaczne danie. Wykazując się przy tym dużą cierpliwością i zaangażowaniem. Owocowa sałatka zachęciła uczniów do zdrowego odżywiania i sprawiła wiele radości. A jak smakowała…

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)Strona 1 z 11