Unihokeistki z Halinowa powołane na Mistrzostwa Polski Kadr Wojewódzkich Młodziczek!

Z wielką dumą i radością informujemy, że decyzją Mazowieckiego Okręgowego Związku Unihokeja pięć uczennic naszej szkoły zostało powołanych na Mistrzostwa Polski Kadr Wojewódzkich Młodziczek, które odbędą się w dniach 3-4.11.23 r. w Chudku! Jest to turniej, w którym zmierzą się reprezentacje poszczególnych województw. Jesteśmy dumni, że aż pięć zawodniczek z Halinowa z powodzeniem przeszło proces sportowej selekcji i teraz będą reprezentować Mazowsze na tak ważnej sportowej imprezie!

Nasze reprezentantki, które zalazły się w składzie Mazowieckiej Kadry Unihokeja Młodziczek:
Zosia Pazio (8B), Aleksandra Grabowska (7C), Małgorzata Pietrak (6E), Michalina Karasiewicz (8B), Alicja Sadłowska (6E)

To wielkie wyróżnienie i wielki sukces naszych dziewcząt!
Serdecznie gratulujemy i życzmy powodzenia w turnieju!
Przemysław Jurewicz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (4 votes cast)
Unihokeistki z Halinowa powołane na Mistrzostwa Polski Kadr Wojewódzkich Młodziczek!, 9.0 out of 10 based on 4 ratingsPowrót do strony głównej