Klasa 5 b na Farmie w Zawiesiuchach

Dnia 16 czerwca 2023r. klasa 5 b wybrała się na Farmę Makedońskich w Zawiesiuchach. Czas tam spędziliśmy bardzo aktywnie i w naprawdę miłej atmosferze. Aż nie chciało się wracać, tak było fajnie!!!

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)Wielki sukces naszych dziewcząt w ogólnopolskim turnieju unihokeja!

Dnia 4 czerwca 2023 roku w Łochowie nasza drużyna dziewcząt do lat 12 wzięła udział w największym w Polsce turnieju unihokeja dla dzieci – Moje Małe Mistrzostwa Polski w Unihokeju. W turnieju wystąpiło 28 drużyn z całej Polski. Nasza drużyna zaprezentowała się znakomicie – walczyła do ostatnich sił w każdym meczu, świetnie realizowała wszystkie zadania na boisku, dzięki czemu ostatecznie zdobyliśmy 3 miejsce, co jest jednym z największych osiągnięć w sportowej historii naszej szkoły! Dziewczęta otrzymały dyplom, piękny puchar oraz medale. Najlepszą zawodniczką naszej drużyny została wybrana Lena Trzpil. Skład naszej reprezentacji: Lena Trzpil, Małgosia Pietrak, Ala Dul, Agata Bąk, Ala Sadłowska, Sandra Całus, Julia Bielińska, Pola Parys. Trener Przemysław Jurewicz.
Drużyna serdecznie dziękuje Panu Emilowi Dul za pomoc w transporcie oraz Państwu Karolinie i Piotrowi Parys za pyszne lody po turnieju.
Jeszcze raz wielkie gratulacje dla całej drużyny!
Więcej informacji w linku: Wyniki

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)Wycieczka do schroniska dla zwierząt w Celestynowie

Dnia 13 czerwca 2023 roku wolontariusze Animals Halinów odwiedzili schronisko w Celestynowie. Była to okazja do przekazania darów zebranych w szkole oraz posłuchania ciekawych i ważnych informacji o funkcjonowaniu schroniska. Mieliśmy też okazję powitać przebywające tam pieski. W drodze powrotnej odwiedziliśmy Goździkowe Bagno – zaskakujące pięknym krajobrazem torfowisko wysokie położone niedaleko Centrum Edukacji Leśnej.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)Dzień cyrku bez zwierząt

Uczniowie należący do wolontariatu Animals Halinów zorganizowali wystawę, której celem było uwrażliwienie dzieci na los zwierząt w cyrkach, zwrócenie uwagi na warunki życia zwierząt cyrkowych oraz zachęcenie do świadomej rezygnacji z oglądania tresury dzikich zwierząt.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)Aktywne Mrągowo z klasami 8a, 8b i 8c

W dniach 5-7 czerwca klasy ósme udały się na wycieczkę do Mrągowa. Pierwszy dzień upłynął pod znakiem aktywności typu team-building. Uczniowie podzieleni na zespoły konkurowali ze sobą w różnych dyscyplinach sportowych i intelektualnych, zaś wieczór upłynął w tanecznych rytmach. Kolejnego dnia, ósmoklasiści zdobywali umiejętności z zakresu survivalu – w swoich drużynach musieli zbudować szałas, rozpalić ognisko przy użyciu krzesiwa, czy obandażować kolegę. Po posiłku każdy z uczniów mógł wybrać sposób spędzenia czasu – pod czujnym okiem opiekunów część grupy korzystała z basenu, pozostali grali w kręgle oraz gry zespołowe na boisku. Ognisko z kiełbaskami poprzedził mecz siatkówki plażowej uczniowie kontra nauczyciele, a wieczór zakończyły podchody na terenie ośrodka. Na trzeci dzień zaplanowano zwiedzanie Muzeum Sprzętu Wojskowego – uczniowie mogli wsiąść do czołgów i innych pojazdów wojskowych, strażackich i policyjnych. Wszyscy zgodnie orzekli, że wycieczka była niezwykle udana, aż żal było wracać do domów.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (5 votes cast)Strona 1 z 11