Animals Halinów i zbiórka dla zwierząt ze schroniska w Celestynowie

Kolejna akcja Animals Halinów zakończyła się sukcesem. Przez dwa dni prowadziliśmy zbiórkę pieniędzy do puszek, a na przerwach sprzedawaliśmy soczki i przekąski. Udało się nam zebrać duże ilości karmy oraz 935,81 zł dla schroniska w Celestynowie. Nasze dary przekażemy w czasie wizyty w schronisku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)4 miejsce naszej drużyny w Turnieju Unihokeja Dziewcząt o Puchar Burmistrza Gminy Ożarów Mazowiecki!

Dnia 27 maja 2023 roku mieliśmy okazję po raz kolejny reprezentować naszą szkołę i gminę w mocno obsadzonym turnieju unihokeja dziewcząt.
W Ożarowie Mazowieckim wystąpiło 6 drużyn (rocznik 2010 i mł.): UKS Ambra Ołtarzew, SP Święcice, OCKK Biedronki Chudek, UKS Bankówka Zielonka, UKS Młode Wilki Zabrodzie, SP Halinów. Nasza drużyna rozegrała bardzo dobry turniej, było dużo walki do ostatnich sekund każdego meczu. Dziewczyny zostawiły dużo zdrowia na boisku, a to jest przecież najważniejsze! Warto wspomnieć, że w tym turnieju graliśmy bez naszej bramkarki, którą w tej trudnej roli zastąpiła najpierw Ala, a później Lena. Ostatecznie zanotowaliśmy 2 wygrane, 2 przegrane i 1 remis, co dało nam 4 miejsce, co jest świetnym wynikiem zważywszy na to, że w tak mocnym turnieju graliśmy bez nominalnego bramkarza.
Drużyna otrzymała puchar, trenerzy pamiątkowe książki, a wszystkie dziewczyny medale. Dodatkowo 5 najlepszych zawodniczek z każdej drużyny otrzymały statuetki. Naszą szkołę reprezentowały: Zosia Pazio, Michalina Karasiewicz, Ola Grabowska, Małgosia Pietrak, Lena Trzpil, Laura Chojnacka, Ala Sadłowska, Agata Bąk.
Składamy serdeczne podziękowania Panu Cyprianowi Grabowskiemu za pomoc w transporcie i opiece, za pyszne lody po turnieju i za poświęcony nam czas.
Trener Przemysław Jurewicz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)Strona 1 z 11