Aktywne MrÄ…gowo z klasami 8a, 8b i 8c

W dniach 5-7 czerwca klasy ósme udaÅ‚y siÄ™ na wycieczkÄ™ do MrÄ…gowa. Pierwszy dzieÅ„ upÅ‚ynÄ…Å‚ pod znakiem aktywnoÅ›ci typu team-building. Uczniowie podzieleni na zespoÅ‚y konkurowali ze sobÄ… w różnych dyscyplinach sportowych i intelektualnych, zaÅ› wieczór upÅ‚ynÄ…Å‚ w tanecznych rytmach. Kolejnego dnia, ósmoklasiÅ›ci zdobywali umiejÄ™tnoÅ›ci z zakresu survivalu – w swoich drużynach musieli zbudować szaÅ‚as, rozpalić ognisko przy użyciu krzesiwa, czy obandażować kolegÄ™. Po posiÅ‚ku każdy z uczniów mógÅ‚ wybrać sposób spÄ™dzenia czasu – pod czujnym okiem opiekunów część grupy korzystaÅ‚a z basenu, pozostali grali w krÄ™gle oraz gry zespoÅ‚owe na boisku. Ognisko z kieÅ‚baskami poprzedziÅ‚ mecz siatkówki plażowej uczniowie kontra nauczyciele, a wieczór zakoÅ„czyÅ‚y podchody na terenie oÅ›rodka. Na trzeci dzieÅ„ zaplanowano zwiedzanie Muzeum SprzÄ™tu Wojskowego – uczniowie mogli wsiąść do czoÅ‚gów i innych pojazdów wojskowych, strażackich i policyjnych. Wszyscy zgodnie orzekli, że wycieczka byÅ‚a niezwykle udana, aż żal byÅ‚o wracać do domów.

Rating: 8.2/10 (5 votes cast)
Aktywne MrÄ…gowo z klasami 8a, 8b i 8c, 8.2 out of 10 based on 5 ratings