Międzyszkolne Mistrzostwa Szybkiego Mnożenia

25 marca 2022 roku chętni uczniowie klas trzecich wzięli udział w Międzyszkolnych Mistrzostwach Szybkiego Mnożenia. W konkursie wzięło udział 32 dzieci. Zadaniem ich było podanie jak największej ilości prawidłowych wyników mnożenia w zakresie 100 w ciągu 5 minut. Uczniowie walcząc o tytuł Mistrza Szybkiego mnożenia współzawodniczyli na specjalnej platformie on-line. Celem konkursu było rozwijanie i promowanie uzdolnień matematycznych wśród uczniów oraz popularyzacja umiejętności sprawnego mnożenia w zakresie 100.
Mistrzami naszej szkoły zostali:
Taras Povarov, kl. 3e (18 miejsce w Polsce)
Sandra Cichocka, kl. 3b (46 miejsce w Polsce)
Adam Dybowski, kl. 3d (59 miejsce w Polsce)
Maria Opałka, kl.3a (97 miejsce w Polsce)
Józef Gajda, kl. 3e (106 miejsce w Polsce)

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !
Koordynator konkursu : Monika Koprowicz-Waszczuk

Rating: 10.0/10 (3 votes cast)

Wielkanocne smakołyki

12 kwietnia uczniowie klasy 3f i 3e udali się na warsztaty cukiernicze do zaprzyjaźnionej Cukierni Babeczki w Sulejówku. Tam przygotowali wyśmienite mazurki na wielkanocny stół. Następnie uczestniczyli w projekcji filmu „Zając Max ratuje Wielkanoc ” w Kinie Kurtyna i przygotowani do świątecznych obchodów wrócili do szkoły.
To był bardzo miły i słodki dzień.
A. Krupa-Szczepańska, M. Waszczuk

Wiecej »

Rating: 10.0/10 (3 votes cast)