Międzyszkolne Mistrzostwa Szybkiego Mnożenia

25 marca 2022 roku chętni uczniowie klas trzecich wzięli udział w Międzyszkolnych Mistrzostwach Szybkiego Mnożenia. W konkursie wzięło udział 32 dzieci. Zadaniem ich było podanie jak największej ilości prawidłowych wyników mnożenia w zakresie 100 w ciągu 5 minut. Uczniowie walcząc o tytuł Mistrza Szybkiego mnożenia współzawodniczyli na specjalnej platformie on-line. Celem konkursu było rozwijanie i promowanie uzdolnień matematycznych wśród uczniów oraz popularyzacja umiejętności sprawnego mnożenia w zakresie 100.
Mistrzami naszej szkoły zostali:
Taras Povarov, kl. 3e (18 miejsce w Polsce)
Sandra Cichocka, kl. 3b (46 miejsce w Polsce)
Adam Dybowski, kl. 3d (59 miejsce w Polsce)
Maria Opałka, kl.3a (97 miejsce w Polsce)
Józef Gajda, kl. 3e (106 miejsce w Polsce)

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !
Koordynator konkursu : Monika Koprowicz-Waszczuk

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
Międzyszkolne Mistrzostwa Szybkiego Mnożenia, 10.0 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej