Majowe Święta

Rating: 9.4/10 (5 votes cast)

„Najpiękniejsza Ozdoba Wielkanocna”

W konkursie plastycznym „Najpiękniejsza Ozdoba Wielkanocna” wzięło udział 55 uczniów klas 1-3. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni za wkład pracy i inwencję twórczą. Dziękujemy Radzie Rodziców za zakup i sfinansowanie nagród rzeczowych dla dzieci. Organizatorki: Anna Krupa-Szczepańska, Joanna Szczepańska

Rating: 8.7/10 (7 votes cast)

Zbiórka dla zwierząt z Ukrainy

W dniach 1-18 marca z inicjatywy uczennic klasy 8d – Zuzanny Sadłowskiej-Gryz i Klary Kordek w naszej szkole odbyła się zbiórka rzeczowa i finansowa dla zwierząt z Ukrainy. Uczniowie chętnie przyłączyli się do akcji i przynosili karmę oraz inne niezbędne rzeczy. Zebrane przez uczniów dary wysłaliśmy do Fundacji Ada z Przemyśla, która przyjmuje potrzebujące pomocy zwierzęta z Ukrainy oraz dostarcza karmę, leki i pomoc weterynaryjną do schronisk za wschodnią granicą. Zebrane pieniądze –706 zł 95 gr – przekazaliśmy na konto fundacji.

Rating: 10.0/10 (4 votes cast)

Zajęcia biblioteczne

W dniach 20 i 25 kwietnia w klasach 4b i 5c zostały przeprowadzone zajęcia biblioteczne. Temat zajęć to „Moje ulubione zwierzę”. Uczniowie bardzo zainteresowali się tematem, gdyż okazało się, że każdy z nich ma jakieś ulubione zwierzątko w domu lub po prostu dużo na jego temat czytał książek wypożyczonych w naszej szkolnej bibliotece. Okazało się, że u nas jest liczne grono miłośników psów, kotów, koni, ale także węży, pająków, a nawet mamy miłośnika jeży. Teraz już wiadomo dlaczego organizowane w naszej szkole akcje charytatywne dla zwierząt przez szkolny wolontariat „Halinów Animals” cieszą się tak dużą popularnością oraz odnoszą sukcesy. Po prostu mamy w szkole młodzież pełną empatii dla naszych czworonożnych pupilów.

Wiecej »

Rating: 10.0/10 (3 votes cast)

Szkolny Konkurs Plastyczny „Praca Strażaka”

Zapraszamy uczniów klas 1 – 3 do szkolnego konkursy plastycznego „Praca Strażaka”.
Regulamin konkursu —>>>

Rating: 9.4/10 (5 votes cast)

Do klas 1 – 3 zawitała wiosna

MSU zorganizował różnorodne zabawy związane z powitaniem wiosny. Każda z klas 1 – 3 wykonała piękny plakat i lapbooka z ciekawostkami przyrodniczymi. Odbywały się także klasowe turnieje gier planszowych i kolorowe pokazy mody. Dziękujemy wychowawczyniom i uczniom za wspaniałą współpracę.

Rating: 10.0/10 (3 votes cast)