Klasyfikacja śródroczna

Gratulacje dla wszystkich uczniów naszej szkoły. W tych trudnych czasach każdy podjął się z sukcesem nauki zdalnej. W klasyfikacji śródrocznej pośród 936 uczniów szkoły podstawowej wszyscy klasyfikowani, a wśród 594 uczniów klas 4 – 8 na liście najlepszych znalazło się 175 uczniów ze średnią ocen co najmniej 4,75 oraz 133 z oceną wzorową zachowania. Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów. Przed nami II półrocze, które zaczyna się 1 lutego. Uwaga na zmiany w planie. Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej do 14 lutego klasy 1 – 3 kontynuują naukę stacjonarną, a klasy 4 – 8 nauczanie zdalne.

Najlepsi uczniowie w klasyfikacji śródrocznej 2020/2021 —>>>

Rating: 9.8/10 (8 votes cast)

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prac uczennicy klasy VII B, Juli Jankowskiej

Od lat w budynku naszej szkoły prezentowane są prace plastyczne najzdolniejszych uczniów, jednak tym razem z uwagi na wyjątkową sytuację, prace zamieściliśmy jedynie na naszej stronie internetowej. Autorką prac wykonanych w technice akwareli jest Julia Jankowska, uczennica klasy VII B. Julia, dwa lata temu otrzymała akwarele i od tego momentu tworzy niezwykłe prace malarskie o tematyce związanej z przyrodą. Autorka wykonuje również liczne szkice, portrety oraz rysunki realistyczne.

Rating: 8.6/10 (12 votes cast)

Ferie w 0b, 0c, i 0d

W ferie pogoda dopisywała, zima sprawiła nam niespodziankę dzięki czemu dzieci mogły rzucać się śnieżkami, lepić bałwana oraz robić aniołki na śniegu. Miały przy tym dużo frajdy i radości gdyż w ostatnich latach bardzo rzadko odwiedzała nas zima. Zwieńczeniem ferii był seans filmowy. Klasa zamieniła się w salę kinową. Dzieci obejrzały film pt.: „Psi muszkieterowie ratują święta”, zajadając się przy tym popcornem.

Rating: 10.0/10 (3 votes cast)

Istnieje czy nie? Od kogo dzieci z 0b dostały list?

Przed świętami dzieci wspólnie z panią napisały list do św. Mikołaja oraz narysowały portret Mikołaja i to co, chcą dostać. Zdania czy Mikołaj istnieje czy nie były podzielone. Wszelkie wątpliwości niedowiarków rozwiał list, który dostaliśmy. Sam Mikołaj odpisał nam na list, w którym podziękował dzieciom za rysunki, zostawione mleko i pierniczki oraz dołączył swoje zdjęcie.

Rating: 10.0/10 (2 votes cast)

Dzień Popcornu w 0b i 0d

19 stycznia obchodziliśmy Dzień Popcornu. Z tej okazji dzieci poznały historię popcornu, dowiedziały się kto wynalazł maszynę do popcornu i że ten przysmak jadali już Indianie. Następnie wykonały zimowe drzewa z użyciem popcornu. Na koniec zostało im smaczne zajadanie.

Wiecej »

Rating: 10.0/10 (2 votes cast)

Zebrania rodziców

Przypominamy, że 28 stycznia odbywają się zebrania rodziców uczniów klas 1 – 3. Wszystkie zebrania ze względu na pandemię odbywają się w systemie zdalnym na platformie Teams. W godzinach 17.30 – 19.00 dostępni są również wszyscy nauczyciele uczący w klasach 1 – 3 oraz nauczyciele specjaliści i kierownictwo szkoły.

Rating: 10.0/10 (3 votes cast)