Najlepsi uczniowie 2019/2020



To prawdziwy zaszczyt znaleźć się na liście „Najlepszych uczniów naszej szkoły w klasyfikacji rocznej 2019/2020”.
Spośród 579 uczniów klas 4 – 8 aż 232 osiągnęło najwyższe wyniki w nauce, a 192 uczniów otrzymało zachowanie wzorowe. Spośród 912 uczniów klas 1 – 8 jest 34 uczniów, którzy nie opuścili ani jednego dnia nauki. Wszystkim uczniom gratuluję tak udanego roku szkolnego.
Trzymam kciuki i życzę dalszych sukcesów, zwłaszcza absolwentom.

Dyrektor ZSP
Lidia Kołakowska

Najlepsze wyniki w nauce

Nagroda Burmistrza Halinowa

5,92 Jankowska Julia, 6B
5,75 Pietrak Aleksandra, 6B
5,73 Kiczuk Oliwia, 4C
5,67 Antoniuk Magdalena, 5B
5,67 Czerkas Magdalena, 5B
5,67 Michalska Julia Stanisława, 6B
5,67 Ptaszyński Mateusz Marcin, 6F
5,61 Szulich Roksana, 8C
5,58 Ziarko Marta, 5D
5,56 Kołodziejczyk Marta Maria, 8C
5,55 Bondyra Oliwia Agnieszka, 4A
5,55 Kister Bartosz, 4D
5,50 Andrusiuk Marta, 8D
5,50 Maroszek Tomasz Piotr, 5B
5,45 Kasza Kacper Ignacy, 4A
5,45 Pustoła Martyna, 4D
5,45 Witkowska Maja Monika, 4C
5,45 Wójtowicz Aleksandra, 4D
5,44 Maleńczyk Michał Franciszek, 8A
5,43 Kowalik Aleksandra, 7A
5,43 Wójtowicz Maja, 7D
5,42 Andrusiuk Antonina, 5D
5,42 Kalinowska Wiktoria, 5D
5,42 Litwińczuk Michał, 6E
5,42 Ruciński Karol, 5D
5,42 Teodorczyk Sebastian Mikołaj, 5B
5,42 Wojda Klara, 5E
5,39 Perkowska Kamila Janina, 8A
5,36 Ciechomska Julia, 4B
5,36 Kapica Aleksandra Julia, 4D
5,36 Lis Sebastian, 4B
5,36 Majewska Maja, 6A
5,36 Maleńczyk Adam, 4C
5,36 Maleńczyk Maja, 4C
5,36 Roguszewska Anna, 4C
5,33 Czyżewska Zofia, 6B
5,33 Jakubowicz Maja, 6G
5,33 Kamińska Anna, 6B
5,33 Kordek Klara, 6D
5,33 Momot Jowita, 5E
5,33 Oswald Paulina, 5B
5,33 Wieczorek Rafał, 6B
5,28 Sado Weronika, 8A
5,27 Dziołak Piotr, 4A
5,25 Ciuch Michał, 6B
5,25 Gawinek Jakub, 6G
5,25 Gołębiewska Aleksandra, 5C
5,25 Krasiński Bartłomiej, 6B
5,25 Lis Piotr, 6D
5,25 Michalak Maciej, 5A
5,25 Parzyszek Ewelina, 6E
5,25 Ruciński Rafał, 5D
5,25 Siemieniuk Iga, 5C
5,25 Walo Szymon, 6B
5,25 Wieczorek Bartłomiej, 6B
5,25 Wiertlewska Maja, 5F
5,25 Wiśniewski Aleksander Jan, 6C
5,21 Kijewska Wera Weronika, 7D
5,21 Oliszewski Mikołaj Cezary, 7D
5,21 Romaniuk Natalia, 7C
5,21 Rosołowska Zofia, 7D
5,21 Rudowicz Adam, 7D
5,18 Pustoła Damian, 4D
5,18 Sadowski Marcin, 4B
5,18 Siwek Jakub Jan, 4D
5,18 Żelazowska Maja, 4D
5,17 Bąk Tomasz Damian, 5D
5,17 Całkowski Krzysztof Zygmunt, 6C
5,17 Czajka Antoni, 6G
5,17 Jerzak Patryk, 6C
5,17 Jóźwik Zofia Grażyna, 6G
5,17 Kulma Natalia, 6B
5,17 Momot Nikodem, 6D
5,17 Rek Julia, 8A
5,17 Studniarek Dominika, 5F
5,17 Tomaszewska Zofia Maria, 6G
5,14 Poślad Wiktor Zbigniew, 7B
5,14 Tomaszewska Hanna Wiktoria, 7C
5,11 Dobosiewicz Magdalena, 8B
5,10 Dymek Wojciech Jarosław, 4D
5,09 Borkowska Bianka, 5B
5,09 Gaidai Iryna, 5C
5,09 Gawłowski Oliwier, 4B
5,09 Górecki Grzegorz Piotr, 4C
5,09 Radzio Nicole Faustyna, 6D
5,08 Augustyniak Piotr, 6F
5,08 Blicharz Kacper, 6E
5,08 Czopińska Anna, 5F
5,08 Górecki Jan Aleksander, 6C
5,08 Heliński Filip Antoni, 5E
5,08 Pietroń Michał Antoni, 6F
5,08 Słodownik Krzysztof Kamil, 5C
5,08 Zdun Zuzanna, 5A
5,07 Podgórski Adam Piotr, 7D
5,07 Wróblewski Marcin, 7D
5,06 Kania Gabriela, 8D
5,00 Bałdyga Oliwia, 5E
5,00 Borucka Natalia, 6C
5,00 Bytniewski Igor, 5E
5,00 Chełstowski Alan, 4B
5,00 Cieciera Maria Aurelia, 5B
5,00 Cyran Natalia, 4D
5,00 Dziołak Amelia, 4A
5,00 Gęsina Damian, 4D
5,00 Goworko Jakub Stefan, 5C
5,00 Jakubowicz Sylwia, 6G
5,00 Jonasz Szymon, 6E
5,00 Kaniuk Weronika, 4C
5,00 Kijewski Tobiasz Grzegorz, 5E
5,00 Krajewska Amelia Dominika, 5C
5,00 Krzyżanowska Weronika, 6D
5,00 Kulma Mateusz, 4C
5,00 Michalska Julia Wioleta, 6A
5,00 Mirosz Martyna, 5D
5,00 Płaza Aleksandra Gabriela, 7B
5,00 Pustoła Weronika, 6G
5,00 Rosiak Marcel, 4A
5,00 Starczyk Dominika, 6F
5,00 Starzyński Jakub, 4B
5,00 Strzelecki Bartosz, 4A
5,00 Szuba Norbert, 6G
5,00 Tworus Kalina, 4C
5,00 Wardach Mikołaj, 6D
5,00 Wojciszko Anna Janina, 5C
5,00 Woronowicz Paweł, 7A
5,00 Wyka Piotr Krzysztof, 4B
5,00 Zdunik Kinga Jolanta, 7A
4,94 Gładek Wiktoria, 8B
4,94 Osiński Mateusz, nr 14 8D
4,93 Jakubowicz Oliwia, 7D
4,93 Kaźmierski Adam Marek, 7A
4,93 Lachowska Karolina, 7B
4,93 Szczygielska Wiktoria, 7A
4,93 Wytrykowska Patrycja, 7C
4,92 Barszczak Krzysztof Franciszek, 6G
4,92 Celińska Aleksandra, 5B
4,92 Foryś Gabriela, 5E
4,92 Grala Weronika, 7B
4,92 Kaim Maksymilian, 5A
4,92 Komosa Damian, 4C
4,92 Kosiorek Patrycja, 6G
4,92 Kozioł Oliwia, 6A
4,92 Luśnia Rafał, 5B
4,92 Łukaszuk Kornel, 5B
4,92 Łukaszuk Oliwia, 6F
4,92 Magierek Zuzanna Magdalena, 5C
4,92 Mazurkiewicz Wiktoria, 6B
4,92 Nalewaj Amelia, 5A
4,92 Piech Alicja, 5E
4,92 Sobczyk Amelia Maria, 6C
4,92 Sokół Małgorzata, 6E
4,92 Stawiak Mikołaj Michał, 6B
4,92 Szafrańska Paulina, 5B
4,92 Sztyrak Joanna Magdalena, 5A
4,92 Szulich Milena, 5E
4,92 Szulich Wiktoria, 5B
4,92 Szydłowska Martyna, 5F
4,92 Trojanowski Aleksander Stanisław, 5B
4,92 Zakrzewska Patrycja, 5C
4,92 Żychaluk Igor Piotr, 6E
4,91 Cieślik Jakub, 4C
4,91 Dymowska Joanna Magdalena, 4D
4,91 Grochowska Łucja, 4C
4,91 Kamiński Dawid, 4B
4,91 Majczyna Izabella, 4C
4,91 Owsianko Kamil, 4B
4,91 Płaza Adrianna, 5D
4,91 Rutka Piotr Dominik, 4B
4,91 Stypułkowski Antoni, 4A
4,88 Chruśliński Michał, 8C
4,86 Bondyra Oliwier Robert, 7D
4,86 Jankowska Karolina, 7B
4,86 Kuśmider Beniamin Olaf, 7C
4,85 Balcerowski Maciej, 7A
4,85 Wojciszko Barbara Julia, 6C
4,83 Borucka Amelia Barbara, 5A
4,83 Ciechomska Amelia, 6A
4,83 Głuchowska Łucja, 5B
4,83 Jagiełło Wiktor, 6D
4,83 Janusz Maciej, 5F
4,83 Jerzak Sandra Aleksandra, 8A
4,83 Kołodziejski Wojciech Krzysztof, 6F
4,83 Królikowski Paweł, 8D
4,83 Kwiatkowska Maja, 5C
4,83 Matusik Bartosz, 8D
4,83 Matusik Kacper, 6A
4,83 Miaśkiewicz Kacper, 6G
4,83 Pieńkowska Ewelina, 8A
4,83 Pietrzak Julia Maria, 5E
4,83 Pilarski Igor Antoni, 5F
4,83 Płatek Sebastian, 5E
4,83 Siemieniak Patrycja, 5C
4,83 Szulc Michał Piotr, 6A
4,83 Timofiejuk Marcin, 6D
4,83 Wiechetek Oliwia, 6D
4,83 Zbroiński Bartosz, 8B
4,83 Zieliński Szymon Stanisław, 4A
4,83 Zyzatchuk Viktoriia, 8C
4,82 Badowska Natasza, 4B
4,82 Badowska Olga, 4B
4,82 Królak Jakub, 4A
4,82 Mańczyński Jonatan Jakub, 5B
4,82 Rosiak Daniel, 5F
4,82 Rusińska Sandra Beata, 4B
4,82 Zagańczyk Szymon, 4B
4,82 Zdun Wiktoria, 4A
4,80 Oberemok Viktoriia, 4B
4,79 Kublik Paulina, 7B
4,79 Mroczek Patrycja, 7A
4,79 Pustoła Kacper, 7C
4,79 Rek Jakub Dawid, 7C
4,78 Błaszczak Mikołaj Piotr, 8C
4,78 Konowrocka Weronika, 8C
4,78 Pietrzyk Grzegorz, 8C
4,76 Mirosz Jakub, 8C
4,76 Smoderek Joanna, 8C
4,75 Beczek Anna, 5D
4,75 Branicki Kamil Kacper, 5D
4,75 Buta Alicja, 5F
4,75 Dróżdż Franciszek Nikodem, 6G
4,75 Frątczak Zuzanna Julia, 5E
4,75 Jakubowski Krzysztof, 6E
4,75 Janusz Gabriela, 5F
4,75 Jaśkiewicz Nikola, 6A
4,75 Kamińska Julia Malina, 6F
4,75 Kołdra Ada, 5F
4,75 Michalska Zofia, 6B
4,75 Orski Piotr, 5A
4,75 Otoliński Krzysztof, 5E
4,75 Pakuła Zuzanna, 6D
4,75 Suchocka Kinga, 6A

100% frekwencji

1a Filuk Franciszek
1d Katarzyna Siemieniak
1e Kuć Natalia
2a Antoni Czyżewski
2c Zarzycka Julia
2d Lena Kiczuk
2e Piech Jan
2e Pietrak Małgorzata
3a Wiktoria Dziewulska
3a Igor Romaniuk
3b Marcel Gago
3c Maksymilian Łabędź
4a Piotr Dziołak
4b Kamil Owsianko
4c Oliwia Kiczuk
4c Weronika Kaniuk
4d Bartosz Kister
5a Amelia Nalewaj
5c Amelia Krajewska
5d Antonina Andrusiuk
5d Wiktoria Kalinowska
5d Oliwia Włodarczyk
5d Anna Włodarczyk
5d Marta Ziarko
5e Alicja Piech
5f Dominika Studniarek
6b Aleksandra Pietrak
6c Borucka Natalia
6f Mateusz Ptaszyński
6g Antoni Czajka
7a Kamil Sarna
7c Natalia Romaniuk
8a Natalia Domańska
8c Marta Kołodziejczyk

Kamila Perkowska 8a
Julia Rek, 8a
Weronika Sado, 8a
Marta Kołodziejczyk, 8c
Roksana Szulich, 8c
Gabriela Kania, 8d
Marta Andrusiuk, 8d
Wera Kijewska, 7d
Julia Jankowska, 6b

Nagroda Dyrektora ZSP w Halinowie

Sandra Jerzak, klasa 8a
Ewelina Pieńkowska, 8a
Michał Maleńczyk, klasa 8a,
Magdalena Dobosiewicz, klasa 8b
Wiktoria Gładek, klasa 8b
Bartosz Zbroiński, klasa 8b
Michał Chruśliński, klasa 8c
Viktoriia Zyzatchuk, klasa 8c
Mikołaj Błaszczak, klasa 8c
Weronika Konowrocka, klasa 8c
Grzegorz Pietrzyk, klasa 8c
Jakub Mirosz, klasa 8c
Joanna Smoderek, klasa 8c
Mateusz Osiński, klasa 8d
Paweł Królikowski, klasa 8d
Bartosz Matusik, klasa 8d
Aleksandra Pietrak, 6b
Oliwia Kiczuk, 4c
Magdalena Antoniuk, 5b
Magdalena Czerkas, 5b
Julia Michalska, 6b
Mateusz Ptaszyński, 6f
Marta Ziarko, 5d
Oliwia Bondyra, 4a
Bartosz Kister, 4d

Wzorowe zachowanie

Klasa 4a
Oliwia Bondyra
Amelia Dziołak
Piotr Dziołak
Paweł Kamiński
Kacper Kasza
Marcel Rosiak
Bartosz Strzelecki
Wiktoria Zdun

Klasa 4b
Julia Ciechomska
Oliwier Gawłowski
Nadia Łukasiak
Kamil Owsianko
Piotr Rutka
Sandra Rusińska
Marcin Sadowski
Jakub Starzyński
Piotr Wyka

Klasa 4c
Natalia Błażejczyk,
Grzegorz Górecki
Łucja Grochowska
Kaniuk Weronika
Kiczuk Oliwia
Izabella Majczyna
Maleńczyk Adam
Maleńczyk Maja
Anna Roguszewska
Kalina Tworus
Maja Witkowska

Klasa 4d
Natalia Cyran
Joanna Dymowska
Aleksandra Kapica
Bartosz Kister
Karolina Ludwiniak
Damian Pustoła
Martyna Pustoła
Jakub Jan Siwek
Aleksandra Wójtowicz
Maja Żelazowska

Klasa 5a
Borucka Amelia
Nalewaj Amelia
Zdun Zuzanna

Klasa 5b
Magdalena Antoniuk
Magdalena Czerkas
Rafał Lusnia
Tomasz Maroszek
Paulina Oswald
Wiktoria Szulich
Sebastian Teodorczyk
Amelia Zielińska

Klasa 5c
Iryna Gaidai
Aleksandra Gołębiewska
Iga Siemieniuk
Krzysztof Kamil Słodownik
Anna Janina Wojciszko
Patrycja Zakrzewska

Klasa 5d
Antonina Andrusiuk
Tomasz Bąk
Anna Beczek
Wiktoria Kalinowska
Martyna Mirosz
Adrianna Płaza
Karol Ruciński
Rafał Ruciński
Julia Rupala
Oliwia Włodarczyk
Marta Ziarko

Klasa 5e
Weronika Bereda
Zuzanna Frątczak
Jowita Momot
Alicja Piech
Julia Pietrzak
Klara Wojda
Julia Żukowska

Klasa 5f
Buta Alicja
Czopińska Anna
Dul Joanna Małgorzata
Fatyga Maja
Jadczak Maria
Janusz Gabriela
Kupisz Magdalena
Skrzek Gabriela Józefa
Starzyński Adam
Studniarek Dominika
Szydłowska Martyna
Wiertlewska Maja
Witanowski Adam

Klasa 6a
Ciechomska Amelia
Falkowska Zuzanna
Jaśkiewicz Nikola
Kozioł Oliwia
Majewska Maja
Matusik Kacper
Michalska Julia
Suchocka Kinga
Szulc Michał

Klasa 6b
Julia Jankowska
Aleksandra Pietrak
Julia Michalska
Zofia Czyżewska
Anna Kamińska
Rafał Wieczorek
Michał Ciuch
Szymon Walo
Bartłomiej Krasiński
Bartłomiej Wieczorek
Natalia Kulma

Klasa 6c
Borucka Natalia
Górecki Jan
Jerzak Patryk
Krzysztoszek Weronika
Wiśniewski Aleksander
Wojciszko Barbara
Woronowicz Helena

Klasa 6d
Lena Chłopik
Zofia Kołodziejczyk
Klara Kordek
Weronika Krzyżanowska
Nikodem Momot
Sara Piotrkowicz
Nicole Radzio
Zuzanna Sadłowska-Gryz
Marcin Timofiejuk
Mikołaj Wardach

Klasa 6e
Szymon Jonasz
Ewelina Parzyszek
Karolina Ostrysz
Małgorzata Sokół

Klasa 6f
Oliwia Łukaszuk
Dominika Starczyk
Mateusz Ptaszyński
Wojciech Kołodziejski

Klasa 6g
Maja Jakubowicz
Sylwia Jakubowicz
Zofia Jóźwik
Patrycja Kosiorek
Zuzanna Mieszkowska
Weronika Pustoła
Norbert Szuba
Zofia Tomaszewska

Klasa 7a
Balcerowski Maciej
Boruc Katarzyna
Czulicka Kornelia
Kaźmierski Adam Marek
Kowalik Aleksandra
Kupisz Gabriela
Mroczek Patrycja
Zdunik Kinga Jolanta

Klasa 7b
Weronika Beczek
Karolina Jankowska
Paulina Kublik
Karolina Lachowska
Julia Pieńkowska
Aleksandra Płaza
Wiktor Poślad
Małgorzata Radomska
Julia Trzpil

Klasa 7c
Natalia Romaniuk
Hanna Tomaszewska
Natalia Starzyńska
Jakub Rek

Klasa 7d
Oliwia Jakubowicz
Wera Kijewska
Mikołaj Oliszewski
Adam Podgórski
Zofia Rosołowska
Adam Rudowicz
Maja Wójtowicz

Klasa 8a
Natalia Domańska
Sandra Jerzak
Michał Maleńczyk
Kamila Perkowska
Ewelina Pieńkowska
Julia Rek
Weronika Sado

Klasa 8b
Magdalena Dobosiewicz
Wiktoria Gładek
Bartosz Zbroiński

Klasa 8c
Mikołaj Błaszczak
Michał Chruśliński
Anna Gawor
Marta Kołodziejczyk
Julia Masna
Jakub Mirosz
Dominika Penszkal
Grzegorz Pietrzyk
Joanna Smoderek
Roksana Szulich
Viktoriia Zyzatchuk

Klasa 8d
Marta Andrusiuk
Gabriela Kania
Natalia Kobiałka
Fabian Paczek