Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prac uczennicy klasy VII B, Juli Jankowskiej

Od lat w budynku naszej szkoły prezentowane są prace plastyczne najzdolniejszych uczniów, jednak tym razem z uwagi na wyjątkową sytuację, prace zamieściliśmy jedynie na naszej stronie internetowej. Autorką prac wykonanych w technice akwareli jest Julia Jankowska, uczennica klasy VII B. Julia, dwa lata temu otrzymała akwarele i od tego momentu tworzy niezwykłe prace malarskie o tematyce związanej z przyrodą. Autorka wykonuje również liczne szkice, portrety oraz rysunki realistyczne.

Rating: 8.6/10 (16 votes cast)

Ferie w 0b, 0c, i 0d

W ferie pogoda dopisywaÅ‚a, zima sprawiÅ‚a nam niespodziankÄ™ dziÄ™ki czemu dzieci mogÅ‚y rzucać siÄ™ Å›nieżkami, lepić baÅ‚wana oraz robić anioÅ‚ki na Å›niegu. MiaÅ‚y przy tym dużo frajdy i radoÅ›ci gdyż w ostatnich latach bardzo rzadko odwiedzaÅ‚a nas zima. ZwieÅ„czeniem ferii byÅ‚ seans filmowy. Klasa zamieniÅ‚a siÄ™ w salÄ™ kinowÄ…. Dzieci obejrzaÅ‚y film pt.: „Psi muszkieterowie ratujÄ… Å›wiÄ™ta”, zajadajÄ…c siÄ™ przy tym popcornem.

Rating: 10.0/10 (3 votes cast)

Istnieje czy nie? Od kogo dzieci z 0b dostały list?

Przed świętami dzieci wspólnie z panią napisały list do św. Mikołaja oraz narysowały portret Mikołaja i to co, chcą dostać. Zdania czy Mikołaj istnieje czy nie były podzielone. Wszelkie wątpliwości niedowiarków rozwiał list, który dostaliśmy. Sam Mikołaj odpisał nam na list, w którym podziękował dzieciom za rysunki, zostawione mleko i pierniczki oraz dołączył swoje zdjęcie.

Rating: 10.0/10 (2 votes cast)

Dzień Popcornu w 0b i 0d

19 stycznia obchodziliśmy Dzień Popcornu. Z tej okazji dzieci poznały historię popcornu, dowiedziały się kto wynalazł maszynę do popcornu i że ten przysmak jadali już Indianie. Następnie wykonały zimowe drzewa z użyciem popcornu. Na koniec zostało im smaczne zajadanie.

Wiecej »

Rating: 10.0/10 (2 votes cast)