Listopadowa wycieczka klas 4 do Planetarium i na Stadion Narodowy

W słoneczny ale chłodny listopadowy dzień, uczniowie klas 4b i 4c udali się pod opieką nauczycieli, na kolejną wycieczkę do Warszawy. Podczas seansu w Planetarium w Centrum Nauki Kopernik dzieci „uczestniczyły” w kosmicznej podróży, poznały Ziemię z niecodziennej perspektywy. Zobaczyły, jak poszczególne elementy ziemskich ekosystemów są ze sobą powiązane i jak niezbędna jest równowaga między nimi do dobrego funkcjonowania naszej planety. Po naukowych treściach w Planetarium przyszedł czas na emocje na Stadionie Narodowym. Uczniowie przeszli trasę „Piłkarskie emocje” zobaczyli najbardziej historyczne miejsca areny, która nie bez powodu nazywana jest domem reprezentacji Polski. Pani przewodnik oprowadziła nas m.in. po strefie zawodniczej i pokazała szatnię reprezentacji Polski. Poznaliśmy także zakulisowe ciekawostki związane z przygotowaniami do meczów Biało-Czerwonych na PGE Narodowym. Wycieczka dostarczyła uczestnikom niezapomnianych wrażeń.
Magdalena Lesiak i Beata Grynfelder

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.8/10 (5 votes cast)Dzień Misia w klasach 4 – 8

Dnia 24 listopada w Naszej szkole świętowaliśmy Dzień Misia. Uczniowie przynieśli do szkoły różnorodne miśki – małe, duże, kolorowe….. A po korytarzach i salach lekcyjnych spacerował Miś, który chętnie pozował do zdjęć.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)Klasa 6c i 6d na wycieczce

Dnia 15 listopada klasa 6c i 6d uczestniczyły w wycieczce do Centrum Rozrywki LaserCamp w Piasecznie. Uczniowie wzięli udział w grze drużynowej painballu laserowego oraz w warsztatach fotograficznych. Uczestnicy zajęć poznali podstawowe zasady wykonania dobrego zdjęcia oraz znaczenia światła w fotografii. Uczniowie mieli okazję wcielić się w rolę zarówno modela jak i fotografa.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.5/10 (2 votes cast)Mały Samorząd Uczniowski świętuje z pluszakami

W listopadzie obchodzimy „Dzień Pluszowego Misia”. Święto jest bardzo sympatyczne, więc aby było jeszcze milej i zabawniej wymyśliliśmy „Dzień Pluszowego Kapcia”. Uczniowie chętnie włączyli się w świętowanie przynosząc ulubione misie, maskotki… no i oczywiście pluszowe kapcie. Tego dnia uczniów klas 1 – 3 odwiedził również duży i wesoły MIŚ. Dziękujemy Radzie Rodziców za słodki pomysł.
Opiekunowie MSU: Ela Rokicka i Iwona Wojtaszek

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)Strona 1 z 11