Majowe Święta

Rating: 10.0/10 (1 vote cast)

Wyjazd klasy 6b i 6c do muzeum i kręgielni

Dnia 20 kwietnia 2023 r. uczniowie klasy 6b i 6c wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Po dotarciu na miejsce szóstoklasiści udali się do Muzeum Nowa Praga, gdzie podziwiali wyjątkową wystawę „Tutanchamon – Grobowiec i Skarby”. Uczniowie, za sprawą unikalnej metody wystawienniczej i audioprzewodnika zostali „wciągnięci” w opowieść archeologa Howarda Cartera, który w szczegółowy, a zarazem zabawny sposób, opisuje wszystkie eksponaty. Wystawa przeniosła zwiedzających tysiące lat w przeszłość, uczniowie mogli lepiej poznać cywilizację starożytnego Egiptu.
Po obejrzeniu wystawy czekały wszystkich rozgrywki w kręgle. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Uczniowie świetnie radzili sobie z tą dyscypliną sportu. Pobyt w kręgielni dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki innej niż dotychczas.

Rating: 10.0/10 (1 vote cast)