Piątoklasiści na Zielonym Wzgórzu

Dnia 21 listopada 2016 r. odbył się wyjazd piątoklasistów do Teatru Kamienica w Warszawie na przedstawienie „Ania z Zielonego Wzgórza”. Obejrzeli oni spektakl, który był adaptacją znanej na całym świecie książki Lucy Maud Montgomery pod tym samym tytułem. Niezwykle ciekawe przygody i wydarzenia z życia nastoletniej bohaterki zachwycały, bawiły i wzruszały publiczność, a postać Ani Shirley odtwarzana
przez rudowłosą aktorkę Olgę Sarzyńską, roztaczała wokół siebie radość i miłość. Przekazane wartości w trakcie przedstawienia w reżyserii Karola Stępkowskiego, są uniwersalne, ponadczasowe i stanowią niewątpliwie wskazówki dla młodego pokolenia, jak należy postępować w życiu. Wyjazd ten cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczniów, którzy byli pełni wrażeń po obcowaniu ze sztuką teatralną.
Wychowawcy klas piątych: M. Chróścik, M. Rudnik, N. Skurski, I. Szyperska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.9/10 (8 votes cast)
Piątoklasiści na Zielonym Wzgórzu, 8.9 out of 10 based on 8 ratingsPowrót do strony głównej