Tuwimiada w 3a

Lektura książki „Rany Julek” zainspirowała nas do podjęcia kolejnych działań. W klasie odbył się konkurs recytatorski, w którym uczestnicy sami wybrali zwycięzców. W międzyczasie zrodził się pomysł projektu edukacyjnego, który pomogła nam zrealizować niezastąpiona Pani Elżbieta Wilińska. Dzięki współpracy z Fundacją Orange udało nam się pozyskać środki na zakup książek do naszej szkolnej biblioteki. Cieszymy się, że na pożegnanie trzeciej klasy to my mogliśmy przekazać prezenty na ręce Pani Ewy Kupiec.
Realizacja: Monika Janusz i Elżbieta Wilińska

Wiecej »

Rating: 10.0/10 (1 vote cast)

Wycieczka klas 5c, 5e i 6e do ZOO w Warszawie

12 czerwca uczniowie klas 5c, 5 e i 6 e odwiedzili warszawskie ZOO. Dzieci brały udział w zajęciach edukacyjnych z żywymi zwierzętami „CZYM SIE RÓŻNI JASZCZURKA OD TRASZKI? (ŚWIAT PŁAZÓW I GADÓW)” oraz ” BEZKRĘGOWCE – NIE TAKI ROBAL STRASZNY”. Prowadzący przedstawili wiele ciekawych faktów z życia tych zwierząt, omawiane były różnice pomiędzy niektórymi okazami oraz informacje o warunkach hodowli. Uczniowie mieli okazję również wziąć na ręce niektóre zwierzęta np. gekona lamparciego, węża zbożowego, straszyki czy karaczany. Po zajęciach wszyscy wspólnie zwiedziliśmy ogród zoologiczny poznając wiele ciekawych gatunków.
Opiekunowie: Jadwiga Siwek, Agnieszka Wesołowska, Marta Zakrzewska-Kucharska.

Wiecej »

Rating: 10.0/10 (1 vote cast)