Wywóz nakrętek

„Nie liczy się to ile posiadasz,
ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz.
Pomagając innym pomagasz i sobie.”

Robert Baden–Powell

Na początku czerwca 2023r. odbył się wywóz zebranych w ciągu roku nakrętek. W tym roku szkolnym uzbieraliśmy 915 kg plastikowych korków. Dało nam to 1280 zł. Pieniądze zostaną przekazane naszym podopiecznym podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego – Zuzannie Machaj i Piotrowi Starczykowi.
Bardzo dziękuję wszystkim uczniom, ich rodzicom i rodzinom za zaangażowanie w akcję, ogromne serce i wsparcie. Jednocześnie zachęcam do dalszego zbierania nakrętek i dostarczania ich do szkoły.
Serdeczne podziękowania kieruję do uczniów, którzy pomogli w przygotowaniu nakrętek do transportu i załadunku – Annie Roguszewskiej, Gabrieli Janusz, Oliwii Bondyrze, Joannie Dul, Alanowi Dzięsławowi, Maciejowi Januszowi oraz rodzicom – Jarosławowi Dzięsławowi i Tomaszowi Roguszewskiemu.
Organizator Akcji Nakrętka: Justyna Mirosz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (4 votes cast)
Wywóz nakrętek, 10.0 out of 10 based on 4 ratingsPowrót do strony głównej