2a wybrała się w podróż do Hiszpanii

W tym roku szkolnym klasa 2a wybrała się w podróż do Hiszpanii. Szkoda, że tylko palcem po mapie, ale zbliżają się wakacje więc kto wie, komu ta zdobyta wiedza może się przydać. Wraz z realizacją kolejnych zadań projektu edukacyjnego „Europa i JA” odkrywaliśmy ten piękny kraj. Dzięki uprzejmości Rodziców Marcela poznaliśmy jeden z najciekawszych regionów – urokliwą Katalonię. Tata bardzo ciekawie opowiadał o jej historii, zabytkach i obecnej sytuacji, nauczyliśmy się podstawowych kroków Sardany- tradycyjnego tańca, przyrządziliśmy pan tomatę i spróbowaliśmy regionalnych przysmaków, które specjalnie dla nas przywieźli z Hiszpanii Rodzice Marcela.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
2a wybrała się w podróż do Hiszpanii, 10.0 out of 10 based on 2 ratingsPowrót do strony głównej