Lekcja w Castoramie klasy 3d

Dnia 11 maja uczniowie klasy 3d udali się do Castoramy, gdzie odbyły się przygotowane specjalnie dla nich warsztaty ogrodnicze. Każdy ozdobił otrzymaną doniczkę i posadził w niej kwiaty. Pod okiem Pań z Castoramy uczniowie udali się również na spacer po tym ogromnym sklepie. Na zakończenie spotkania każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom, drobną niespodziankę i mógł zabrać do domu swoją roślinę w własnoręcznie udekorowanej ekologicznej doniczce. Niespodzianką okazała się również wizyta w pobliskim McDonald’s z której wszyscy bardzo się ucieszyli. Z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do szkoły.
Justyna Mirosz i Ewa Mielcarz z uczniami

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Lekcja w Castoramie klasy 3d, 10.0 out of 10 based on 2 ratingsPowrót do strony głównej