Bo wszystkie dzieci są SMART!

W piękny wiosenny dzień uczniowie klasy 2a i 3d wyjechali do Centrum Mądrej Zabawy SMART KIDS PLANET w Warszawie. Urozmaicone zajęcia i warsztaty rozwijały umiejętność współpracy oraz wspomagały integrację grup. Każdy z uczniów mógł uczestniczyć w różnych strefach niecodziennej zabawy – segregować odpady, nadawać paczki czy zrobić zakupy w supermarkecie, gdzie w rolę kasjera mógł wcielić się każdy.
Wszyscy uczniowie wrócili zachwyceni i bogatsi o nowe doświadczenia, a dla nas dorosłych było to potwierdzenie, że dzieci najwięcej i najchętniej uczą się właśnie przez zabawę.
Justyna Mirosz, Monika Janusz, Ewa Mielcarz z uczniami

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.8/10 (5 votes cast)
Bo wszystkie dzieci są SMART!, 7.8 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej