Fabian laureatem konkursu plastycznego!

W listopadzie ubiegłego roku uczniowie naszej szkoły z klas 1-3 wzięli udział w Archidiecezjalnym Konkursie Biblijno-Plastycznym im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda, którego tematem była Ewangelia wg św. Łukasza. Po przedostaniu się do etapu centralnego w finale konkursu spośród 150 prac dzieci z archidiecezji warszawskiej oraz diecezji warszawsko – praskiej, III miejsce zajął uczeń z klasy 1B FABIAN RATAJCZAK. Dnia 14 maja miało miejsce uroczyste ogłoszenie wyników w Auli Jana Pawła II UKSW w Warszawie, gdzie nasz Fabian wraz z mamą odebrał nagrodę za swoją przepięknie wykonaną pracę konkursową. GRATULACJE DLA NASZEGO ZDOLNEGO UCZNIA!
Hanna Kulesza

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.4/10 (5 votes cast)
Fabian laureatem konkursu plastycznego!, 6.4 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej