Powiatowy Konkurs Wiedzy Omnibus 2022

Za nami rozgrywki finałowe konkursu z tradycjami- OMNIBUSA 2022 organizowanego przez SP nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim. Konkurs ten składał się z dwóch etapów: I szkolnego – polegającego na rozwiązaniu testu (45 minut); II powiatowego – będącego rywalizacją indywidualną przeprowadzoną również w sposób testowy. W tym etapie uczestniczyli zwycięzcy I etapu. Zadaniem uczestników było udzielenie odpowiedzi na 60 pytań z różnych dziedzin wiedzy, np. przyrody, matematyki, informatyki, sztuki, historii i języka polskiego.
W finale naszą szkołę reprezentowali zwycięzcy etapu szkolnego:
– w kategorii klas IV- VI- Maja Witkowska kl. 6c
– w kategorii klas VII- VIII- Michał Litwińczuk kl. 8e
Rywalizacja była bardzo wyrównana, a jej poziom wysoki. I chociaż nasi reprezentanci nie zajęli miejsca na podium, to zdobyli cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Trzymamy kciuki!
Agnieszka Kupiec

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.8/10 (4 votes cast)
Powiatowy Konkurs Wiedzy Omnibus 2022, 7.8 out of 10 based on 4 ratingsPowrót do strony głównej