Kazimierz Dolny nad Wisłą oczami klasy 2c i 3d

W drugiej połowie września uczniowie klasy 2c i 3d z wielką radością wyruszyli na wycieczkę do Kazimierza Dolnego. Podróż nikomu się nie dłużyła, ponieważ wszyscy byli spragnieni wspólnego przebywania z rówieśnikami. Na miejscu razem z przewodnikiem wędrowaliśmy szlakami turystycznymi. Oglądaliśmy kamieniczki Starego Rynku. Zdobyliśmy Górę Trzech Krzyży. Z ruin zamku i zabytkowej baszty podziwialiśmy piękne widoki. Atrakcją pobytu w Kazimierzu był również rejs statkiem po Wiśle i przejażdżka meleksami do Wąwozu Korzennego. Pomimo deszczowej pogody, która towarzyszyła nam tego dnia, uczniowie jednogłośnie stwierdzili, że wycieczka była wspaniała. Do domów oprócz wspomnień zabraliśmy koguty kupione na straganach.
Nauczyciele: Iwona Wojtaszek, Elżbieta Jerzak i Edyta Grzęda

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (2 votes cast)
Kazimierz Dolny nad Wisłą oczami klasy 2c i 3d, 9.5 out of 10 based on 2 ratingsPowrót do strony głównej