Klasy Ic i Id w Akacjowym Zakątku

30 września uczniowie klas Ic i Id pojechali na wycieczkę do Akacjowego Zakątka w Pustelniku. Powitano ich ciepłą herbatą i ciastem. Następnie podzieleni na grupy ruszyli do swoich zajęć. Na początku zwiedzili gospodarstwo. Obejrzeli króliki, dowiedzieli się, co jedzą te popularne zwierzątka, jak trzymać je na rękach, następnie każdy mógł pogłaskać króliczka. Potem obserwowali drób, kozy oraz rodzinę danieli. Następnie każdy mógł postrzelać z łuku. Największą atrakcją były alpaki, które pierwszaki karmiły marchewką i głaskały. Później, w czasie zajęć plastycznych, każdy zrobił sobie małą alpakę z papieru i wełny. Mimo deszczu, udało się trafić na chwilę dobrej pogody i dzieci pojechały na przejażdżkę wozem ciągniętym przez traktor. Na zakończenie każdy próbował swoich sił przy dojeniu krowy. W końcu, posileni kiełbaską z grilla, uczniowie wrócili do szkoły pełni wrażeń i zadowoleni z ciekawie spędzonego czasu.


Wychowawcy: Anna Przybysz, Joanna Gójska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Klasy Ic i Id w Akacjowym Zakątku, 10.0 out of 10 based on 1 ratingPowrót do strony głównej