Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prac plastycznych Julii Michalskiej, uczennicy klasy VII B

Julia interesuje się rysowaniem, grą na pianinie oraz historią. Pasjonuje ją również czytanie książek o tematyce podróżniczej i fantastycznej. Tajemnicze opowieści inspirują ją do wykonywania niezwykłych prac plastycznych. Od niedawna Julia jest również miłośniczką podróży, które zapewne będą motywacją do tworzenia kolejnych niesamowitych obrazów.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.1/10 (15 votes cast)



„Piękna Nasza Polska Cała” z klasą 3a

Realizacja jednego z zadań projektu „Piękna Nasza Polska Cała” – Sławni Polacy. Uczniowie klasy 3a przygotowali galerię niezwykłych osobowości. Ludzie utalentowani, odważni, sławni… po prostu wyjątkowi‼️
Wzory do naśladowania dla naszych dzieci.
Uczniowie klasy 3a z wychowawczynią Moniką Janusz

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)



Dzień Ziemi w Skrzatach

22 kwietnia, na całym świecie obchodzone jest wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym ważnym dniu powinniśmy wszyscy, choć przez chwilę pomyśleć o planecie, na której żyjemy i o otaczającej nas przyrodzie. Skrzaty miały okazję także porozmawiać o tym, co sprawia, że Ziemia jest smutna (zanieczyszczona) oraz co możemy zrobić aby była szczęśliwa (czysta). Na koniec dzieci wykonały swój obraz szczęśliwej czystej Ziemi.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)



Skrzaty uczciły Święto Konstytucji 3 Maja

30 kwietnia Skrzaty uczciły Święto Konstytucji 3 Maja odśpiewując hymn Polski „Mazurka Dąbrowskiego” . Następnie dzieci wykonały flagi z biało-czerwonymi chorągiewkami, pokazały przywiązanie do barw narodowych i radośnie włączyły się w obchody Świąt Konstytucji 3 maja i Flagi Polski.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)



Strona 1 z 11