I my tam byliśmy…

Dnia 15 maja 2013 r. uczniowie naszej szkoły: Wojciech Woronowicz i Wiktor Sado – laureaci Ogólnopolskiego Konkursu – Liga Zadaniowa pod opieką nauczyciela informatyki – pana Dariusza Baja udali się do Warszawy na uroczyste zakończenie konkursu. Lekko spóźnieni, trafili w końcu do siedziby Ośrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów, gdzie wśród blasku fleszy nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów i nagród. Serdecznie gratulujemy laureatom!

Konkurs był dla naszych uczniów dużym wyzwaniem, dzięki niemu zdobyli cenne doświadczenia. Szkoda, że tego typu zmagań informatycznych jest mało, o wiele za mało, ponieważ chętnych, zdolnych uczniów w naszej szkole nie brakuje. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym również weźmiemy udział w konkursie, a laureatów w naszej szkole będzie dużo więcej.

Rating: 4.4/10 (15 votes cast)
I my tam byliśmy…, 4.4 out of 10 based on 15 ratings