Sukces naszych programistów!

Uczniowie naszej szkoły – Wojciech Woronowicz (kl. VIc) i Wiktor Sado (kl. VIa) odnieśli sukces w czwartej edycji Ligi Zadaniowej konkursu z programowania w Logomocji. Chłopcy zajęli miejsca najwyżej punktowane w konkursie. Gratulujemy!

Liga Zadaniowa to ważne, ogólnopolskie zawody informatyczne dla uczniów, którzy mogą kształtować umiejętność samodzielnego zdobywania wiedzy oraz rozwiązywania trudnych zadań informatycznych i matematycznych.

Lista lureatów Ligi zadaniowej 2012/2013 (1152)

Programowanie może być dla uczniów także świetną zabawą. Jest to jedyny konkurs, który trwa prawie cały rok. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym również weźmiemy udział w zmaganiach informatycznych, a z programistami rywalizować będą także programistki.

Wojtkowi i Wiktorowi jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

15 maja uroczyste zakończenie w Warszawie w siedzibie OEIiZK.

Rating: 4.8/10 (11 votes cast)
Sukces naszych programistów!, 4.8 out of 10 based on 11 ratings