Koncert

19 kwietnia 2013 roku uczniowie klas I i II, którzy włączyli się w pracę nad przygotowaniem happeningu (np. przygotowywali plakaty, scenki, prezentacje) pojechali w nagrodę na koncert profilaktyczny pt. NIECPA. Koncert pod hasłem NIECPA odbywają się już od 10 lat i mają pokazać młodym ludziom, że można świetnie bawić się bez żadnych używek.

Na scenie warszawskiej Sali Kongresowej wystąpił znany już nam Piotr Nagiel ze swoim zespołem 100% (który występował w naszej szkole w grudniu ze swoim programem „Dlaczego Nie mówimy”, a także zespół DeMono.

Gimnazjaliści bawili się świetnie. Koncert bardzo się wszystkim podobał. Mimo że do domu wracali późno, nikt nie czuł zmęczenia. Wszyscy byli w doskonałych humorach.

Rating: 6.4/10 (8 votes cast)
Koncert, 6.4 out of 10 based on 8 ratings