Szkolny konkurs plastyczny „Klasowa książeczka sensoryczna”

W miesiącu grudniu uczniowie klas 1-3 wzięli udział w konkursie na klasową książeczkę sensoryczną, którego głównymi celami było ćwiczenie: zręczności, logicznego myślenia, rozwijania zdolności manualnych, pracy zespołowej i integracji klasy. Co to takiego książeczka sensoryczna? To książka, której zadaniem jest dostarczenie jak największej ilości bodźców dotykowych i wzrokowych, z wykorzystaniem różnorodnych faktur i materiałów. Do konkursu przystąpiło 5 klas. Dzieci miały ogromną satysfakcję i frajdę z wykonywania tych wielobarwnych i bardzo różnorodnych prac.
Bardzo dziękujemy opiekunom i uczniom za udział w tym wyzwaniu. Efekty ich pracy możecie podziwiać nie tylko na zdjęciach, lecz także w bibliotece szkolnej. Odwiedzając ją, będziecie mogli własnymi rękoma „podotykać” świata. Zapraszamy!

Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
Szkolny konkurs plastyczny „Klasowa książeczka sensoryczna”, 10.0 out of 10 based on 3 ratings