Podsumowanie XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego, czyli…brawo MY!

Stowarzyszenie Warszawskich Nauczycieli Polonistów, Muzeum Niepodległości w Warszawie, nauczyciele humaniści we współpracy z władzami dzielnic/gmin oraz przewodniczącymi zespołów przedmiotowych ogłosili właśnie wyniki uczniów klas 4-8 w konkursie organizowanym pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty z okazji dwusetnej rocznicy urodzin Cypriana Kamila Norwida. Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Oliwia Kiczuk z klasy 6c, zajęła w nim I miejsce! Sukces jest tym większy, iż w tego rodzaju współzawodnictwie brała udział po raz pierwszy.
Jesteśmy bardzo dumni z jej osiągnięcia.

Serdecznie dziękuję mamie Oliwii, pani Ewie, za wspieranie dziecka na każdym etapie pracy oraz towarzyszenie córce podczas eliminacji. Podziękowania składam także p. Marlenie Pilarskiej, „dobremu duchowi” całego przedsięwzięcia, która bezinteresownie pomagała przygotować uczennicę do finałowego występu.
Agnieszka Kupiec
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
Podsumowanie XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego, czyli...brawo MY!, 10.0 out of 10 based on 3 ratings