Finał projektu edukacyjnego „Bądź Superbohaterem”

Dobiegła do końca dziesięciomiesięczna akcja edukacyjna organizowana przez Komendę Stołeczną Policji „Bądź Superbohaterem” dotycząca bezpieczeństwa dzieci. Klasa 1D z zapałem i wytrwałością realizowała ten ważny projekt. Wszyscy z sukcesem go zakończyli, czego zwieńczeniem była wizyta stołecznych policjantów w naszej halinowskiej szkole. Wszyscy uczniowie w ramach podziękowań, prócz oczywiście ogromnej wiedzy jaką zdobyli podczas lekcji, otrzymali z rąk przemiłych policjantek upominki i odznakę Superbohatera. Na zakończenie spotkania każdy z uczniów mógł choć na chwilę poczuć się jak prawdziwy policjant i zasiąść za kierownicą radiowozu.
Serdecznie podziękowania kierujemy do Wydziału Prewencji KSP za owocną współpracę. Czekamy na nowe wyzwania. Więcej o akcji możemy przeczytać na stronie KSP do czego zachęcamy.
Wychowawca klasy – Justyna Mirosz i Ewa Mielcarz – nauczyciel wspomagający

Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
Finał projektu edukacyjnego „Bądź Superbohaterem”, 10.0 out of 10 based on 3 ratings