Nakręceni

„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka.”
Ks. Mieczysław Maliński

W II semestrze zebraliśmy 680 kg plastikowych nakrętek. Wynik, jak na czas, kiedy większość roku szkolnego z racji obostrzeń spowodowanych COVID-19 spędziliśmy w domach – jest całkiem dobry. Worki pełne nakrętek przełożyły się na pieniądze, które pomogą naszym podopiecznym w powrocie do zdrowia. Kwota, jaką otrzymaliśmy ze sprzedaży nakrętek to 800 złotych. Dziękujemy uczniom klas: 6c – Alanowi Dzięsławowi, 7e – Szymonowi Jonaszowi, Michałowi Juszczakowi, Krzysztofowi Jakubowskiemu, Igorowi Żychalukowi, 8b – Kamilowi Starzyńskiemu, Michałowi Tresce za przygotowanie nakrętek do wywozu, a Panu Jarosławowi Dzięsławowi za pomoc w organizacji transportu. Pamiętajmy, że Akcja Nakrętka kręci się dalej i cały czas można przynosić je do szkoły. Pomagajmy potrzebującym!
Organizatorzy Akcji Nakrętka: Justyna Mirosz, Anna Dziobak i Małgorzata Cudny

Rating: 9.5/10 (8 votes cast)
Nakręceni, 9.5 out of 10 based on 8 ratings