03 7 maja w Zespole Szkół w Halinowie odbył się II GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY dla uczniów klas II i III szkół podstawowych.

Zaproszenie do udziału w konkursie przyjęły szkoły w Chobocie i Okuniewie, za co bardzo dziękujemy. Konkurs został zorganizowany już po raz drugi i cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli.

Głównym założeniem organizatorów było uwrażliwianie uczniów, już od najmłodszych lat edukacji szkolnej, na poprawność językową i ortograficzną. W konkursie wzięło udział 9 reprezentantów klas II i 12 reprezentantów klas III szkół podstawowych.

Serdeczne podziękowania należą się Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej w Halinowie za sponsorowanie konkursu, dzięki czemu laureaci konkursu otrzymali ciekawe nagrody i dyplomy, a wszyscy uczestnicy konkursu zostali ugoszczeni małym poczęstunkiem. Mamy zamiar kontynuować organizację konkursu ortograficznego w przyszłym roku szkolnym.

[Gallery not found]

Agnieszka Podbielska

Katarzyna Świerczyńska

Halinów, 7 maja 2010r.