Budowa jajkodromu

Na początku listopada, podczas nauki stacjonarnej, uczniowie klasy I e mieli okazję kształtowania kompetencji społecznych oraz rozwijania kompetencji kluczowych takich jak umiejętność współpracy w zespole oraz kreatywnego myślenia podczas zajęć, na których wcielili się w role konstruktorów „jajkodromu”. Głównym celem zajęć było trenowanie umiejętności pracy zespołowej i osiągania kompromisu. Zajęcia wzbudziły wiele pozytywnych emocji, szczególnie podczas testowania wykonanych pojazdów, kiedy nastąpił zrzut „jajkodromu” z wysokości 2 m. Okazało się, że nie wszystkie konstrukcje pozwoliły jajku przetrwać upadek. Na podsumowanie lekcji uczniowie stwierdzili, że praca w zespołach może przynosić wiele radości i choć czasem napotykamy na trudności, to wspólnie możemy je pokonać. W grupie siła! Opiekun Edyta Beczek

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (4 votes cast)
Budowa jajkodromu, 5.5 out of 10 based on 4 ratingsPowrót do strony głównej