Uniwersytet Dzieci – Przyroda z klasą

W roku szkolnym 2020/2021, podczas nauki stacjonarnej, część uczniów klas II i III bierze udział w projekcie Uniwersytetu Dzieci – Przyroda z klasą. Czy wiesz, jak żyje jeż?. Projekt składa się z 2 etapów: lekcji na rozgrzewkę, które pozwalają na integrację dzieci i oswojenie ich ze swoimi emocjami oraz lekcji tematycznych – związanych z wiodącym tematem projektu. Lekcje tworzone są z naukowcami, artystami, ekspertami i oparte są na metodzie pytań i doświadczeń. Projekt pozwala wesprzeć uczniów w rozwoju tak istotnych kompetencji, jak: kreatywność, otwartość, myślenie krytyczne i analityczne, innowacyjność, empatia oraz umiejętność pracy projektowej i współpracy. Uczniowie otrzymali swoje pierwsze indeksy, w których będą zaznaczane zdobyte umiejętności i wiadomości. Życzymy wszystkim uczestnikom projektu zaliczenia.
Opiekun Edyta Beczek

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Uniwersytet Dzieci - Przyroda z klasą, 10.0 out of 10 based on 2 ratingsPowrót do strony głównej