Światowy Dzień Chleba w 3a

„Być dobry jak chleb” to hasło jednego z zadań realizowanych w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna Nasza Polska Cała”. Tegoroczny Światowy Dzień Chleba był okazją do przeprowadzenia w klasie 3a ciekawych, pachnących, a przede wszystkim bardzo smacznych zajęć. Dzieciaki uwielbiają aktywnie poznawać świat, były bardzo zaangażowane i chętne do współpracy. Dobrze, że nasze kochane Mamy wsparły nas swoimi domowymi wypiekami, bo apetyty dzieciom dopisywały. A, że mamy cudowne mamy, to w poniedziałek były poprawiny(•‿•)
Serdecznie dziękujemy Mamie Olka, Wiktora, Kingi, Basi za chlebki i chałki…
Smalczyk z białej fasoli i jabłek, dżemy, miody… Mniam!!!

Monika Janusz z klasą 3a

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
Światowy Dzień Chleba w 3a, 10.0 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej