Bajkoterapia czyli jak „Cała Polska czyta dzieciom”

Od 12 października nasza biblioteka organizuje zajęcia dla najmłodszych uczniów i przedszkolaków w Zespole Szkolno-Przedszkolnym. Do dzieci przychodzi piękna królewna z bajkowej, książkowej krainy w asyście dwóch elfów, jej wiernych podanych. Królewna zachęca do mycia rąk, dbania o zdrowie i o swoją wyobraźnię, bo dzięki niej mieszkańcy jej baśniowej krainy mogą być szczęśliwi. Dzieci tylko muszą czytać bajki z rodzicami oraz wierzyć w magię. Królewna z przyjemnością czyta bajki oraz opowiada historię ze swojej magicznej krainy. Niektóre bajki kończą dzieci. W końcu mają wspaniałą wyobraźnię. Zajęcia odbyły się w 0a, 0b, 0d oraz w klasie 2f, grupie Rumianki, Pszczółki. W następnym tygodniu królewna na pewno postara się odwiedzić inne dzieci.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.6/10 (12 votes cast)
Bajkoterapia czyli jak "Cała Polska czyta dzieciom", 6.6 out of 10 based on 12 ratingsPowrót do strony głównej