Nagrody dla pracowników Zespołu

W Dniu Edukacji Narodowej wyróżniający się pracownicy Zespołu otrzymali nagrodę Dyrektora ZSP w Halinowie. Gratulacje i podziękowania dla pracowników obsługi otrzymali: Agnieszka Jęczmieniowska, Agnieszka Matusik, Joanna Nowakowska, Marianna Pietrzyk, Urszula Piwek, Renata Podstawka, Krystyna Płochocka, Teresa Żukowska. Wyróżnieni pracownicy administracji: Teresa Rosa, Marta Kulma, Zofia Kwiatkowska, Dorota Tkaczyk, Aneta Wocial. Nagrodzeni nauczyciele: Joanna Antosz, Wioletta Augustyniak, Cecylia Banaszek, Dorota Bębnowicz, Luiza Błaszczak, Katarzyna Chmielewska, Milena Chróścik, Beata Domańska, Monika Janusz, Przemysław Jurewicz, Ewa Kupiec, Magdalena Lesiak, Ewa Ludwiniak, Sylwia Mróz, Agnieszka Podbielska, Małgorzata Podolak, Przemysław Połomski, Elżbieta Rokicka, Monika Rzążewska, Kamila Sielecka, Norbert Skurski, Agata Sokołowska, Joanna Szczepańska, Katarzyna Świerczyńska, Marta Woźnica.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.4/10 (9 votes cast)
Nagrody dla pracowników Zespołu, 8.4 out of 10 based on 9 ratingsPowrót do strony głównej