Niezapomniany Dzień Dziecka

3 czerwca nasza szkoła świętowała hucznie Dzień Dziecka. Były 4 trampoliny, zjeżdżalnie mała i duża, basen z kulkami, a także profesjonalne nagłośnienie i scena, na której uczniowie prezentowali swoje popisy. Zabawy było co niemiara, a upalny dzień ochłodzili strażacy z Długiej Kościelnej, którzy zainstalowali kurtynę wodną. Dziękujemy wszystkim fundatorom wspaniałych atrakcji: Panu Pawłowi Łabędź, który zapewnił profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sceny, a także jej obsługę; Gminnemu Centrum Kultury, które sponsorowało scenę, OSP z Długiej Kościelnej, która pozwoliła zwiedzać wóz strażacki oraz ochłodziła wszystkich w ten upalny dzień; Radzie Rodziców oraz wszystkim anonimowym darczyńcom. Uczniowie długo będą pamiętać Dzień Dziecka 2019.


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.4/10 (25 votes cast)
Niezapomniany Dzień Dziecka, 6.4 out of 10 based on 25 ratingsPowrót do strony głównej